26.08.15
Класним керівникам, уням, батькам, учителям!
Урочиста лінійка з нагоди свята Першого дзвоника та Дня знань розпочинається о 9.00 першого вересня
Шикування класів на лінійку о 8.45
Детальніше...


Конкурсний прийом дітей до 10-го класу відбудеться 10 червня 2015р. о 14.00
Додатковий набір учнів (при наявності вільних місць) буде проведено 25 серпня 2015р. о 12.00
Детальніше...


Шановні батьки!
Робота конкурсної комісії по прийому дітей до 1-х класів призупинена в зв'язку з відсутністю вільних місць
Адміністрація школи
Детальніше...


Календар знаменних і пам’ятних дат на 2014/2015 навчальний рік
Детальніше...

29.05.15
Останній дзвоник 2015
Детальніше...

Всі новини »

МАН

Список переможців  І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  2014-2015  н.р.

ПІ учня Клас Секція Керівник Місце
1. Хачатрян Мкртич Селмікович 8 Прикладна математика та математичне моделювання Кірєєва К.Р. ІІІ
2. Кулаківська Наталія Олександрівна 8 Прикладна математика та математичне моделювання Хіценко Л.Є. ІІІ
3. Орлова Анастасія Сергіївна 8 Прикладна математика та математичне моделювання Хіценко Л.Є. Ш
4. Сидоркіна Наталія Євгеніївна 9 Прикладна математика та математичне моделювання Хіценко Л.Є. П
5. Кракович Валентина Дмитрівна 11 Прикладна математика та математичне моделювання Кірєєва К.Р. ІІІ
6. Глушман Тетяна Ігорівна 11 Прикладна математика та математичне моделювання Кірєєва К.Р. ІІІ
7. Михайлова Аліна Русланівна 8 Алгебра та початки аналізу Кірєєва К.Р. П
8. Павлик Олександр Олександрович 8 Алгебра та початки аналізу Кірєєва К.Р. І
9. Діхтяр Іван Юрійович 8 Геометрія Кірєєва К.Р. ІІІ
10. Безушко Богдан Васильович 11 «Загальна біологія та біологія людини» Волошина А.М. І
11. Чуркіна Єлизавета Костянтинівна 11 «Практична медицина» Волошина А.М. ІІ
12. Гордієнко Ігор Андрійович 10 «Практична медицина» Хоменчук Л.Є. ІІ
13. Редько Марія Володимирівна 9 «Мікробіологія» Хоменчук Л.Є. ІІІ
14. Краснова Таїсія Володимирівна 11 «Екологія тваринного світу ( зоологія, зоотехнія та ветеринарія) Волошина А.М. І
15. Михайлюк Анна Андріївна 10 Секція «Екологія» Хоменчук Л.Є. І
16. Завертана  Еліза Олександрівна 10 Секція «Екологія» Хоменчук Л.Є. ІІ
17. Проскуріна Анна Данилівна 9 Українська мова Михайлова Н.М. ІІІ
18. Коваль Марина Вікторівна 9 Українська мова Ярошик Л.С. ІІІ
19. Завертана Еліза Олександрівна 10 Українська мова Федько Л.А. ІІІ
20. Самбора Владислава Юріївна 9 українська література Федько Л.А. ІІІ
21. Минайлюк Анна Андріївна 10 фольклористика Федько Л.А.;
Ганжа Ю.С.
ІІІ
22. Браславець Марина Олегівна 10 літературна творчість Шурміль І.Л. ІІ
23. Остапчук Олена Ігорівна 11 журналістика Ярошик Л.С. ІІ
24. Васильковський   Сергій  Володимирович 11 Секція англійської мови Омельянчук О.М ІІ
25. Хачатрян Мкртич Селмінович 8 Секція англійської мови Каніщева Т.П. ІІІ
26. Шатохін Олексій Віталійович 10 Комп'ютерні системи та мережі Соколов В.А. Лучковський А.І. І
27. Коваленко Ігор Валерійович 10 Internet технології та  WEB-дизайн Горнікова І.Ю. І
28. Кулаківська Наталія Олександрівна 8 географія та ландшафтознавство Бєлік І.В. І
29. Ткачук Олександра Сергіївна 8 географія та ландшафтознавство Бєлік І.В. ІІ
30. Хачатрян Мкртич Селмікович 8 Експериментальна фізика Сидоркін Є.М. І
31. Коцюба Владислав Олексійович 8 Експериментальна фізика Сидоркін Є.М. І
32. Сусленко Єгор Олегович 11 Експериментальна фізика Сидоркін Є.М. І
33. Загородній Владислав Сергійович 11 Експериментальна фізика Сидоркін Є.М. ІІ
34. Тучіна Анна Юріївна 11 Психологія Волошина А.М. ІІ
35. Остапчук Олена Ігорівна 11 Психологія Медвідь Н.Ю. I
36. Винниченко Максим Анатолійович 10 Психологія Медвідь Н.Ю. III
37. Сірик Віра Юріївна 9 Психологія Медвідь Н.Ю. III
38. Тарганчук Маргарита Григорівна 8 Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження Сидоркін Є.М. І
39. Пономаренко Іван Олександрович 8 Машинобудування та робототехніка Соколов В.А. ІІІ
40. Осичанський Дмитро Павлович 8 Машинобудування та робототехніка Соколов В.А. І
41. Харламова Катерина Олександрівна 8 Машинобудування та робототехніка Соколов В.А. ІІ
42. Фефелов Ігор Олегович 8 Машинобудування та робототехніка Соколов В.А. ІІ
43. Концеба Вадим Костянтинович 9 Машинобудування та робототехніка Лучковський А.І. І
44. Загородний Владислав Сергійович 11 Машинобудування та робототехніка Соколов В.А. І
45. Сусленко Єгор Олегович 11 Машинобудування та робототехніка Лучковський А.І. І

 

Login