Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Шановні батьки майбутніх першокласників!
Просимо слідкувати за інформацію щодо вступу до першого класу 2019-2020 навчального року на офіційних джерелах МОН та сайті школи після 15 січня 2019 року. Дату та час проведення «Дня відкритих дверей» буде висвітлено на сайті закладу та в найближчих до школи садочках. Слідкуйте за новинами на сайті.
З повагою, адміністрація школи
Детальніше...


Анкета для батьків здобувачів освіти 1-х класів
Детальніше...

11.02.19
Вітаємо Сусленка Матвія з перемогою у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій «ITalent» для дітей та учнівської молоді у номінації «Розробка гри»
Детальніше...

08.02.19
Вперше у спеціалізованій школі відбувся тиждень міжпредметних проектів
Детальніше...

Всі новини »

Шкільна олімпіада з трудового навчання

 »   »   »   »  Шкільна олімпіада з трудового навчання

7 жовтня 2014 року в спеціалізованій  школі 304 була проведена олімпіада з трудового навчання серед учнів 5-7 класів.
Хлопці 7-х класів виготовляли  підставку, а 5-х класів – рамку для фотографій.
Дівчата 5,6 класів удосконалювали свою майстерність у виконанні швів, а 7-х класів  у в’язанні гачком.

Переможці розподілились наступним чином:
Хлопці:

№ з/п Клас К-ть учасн ПІБ призерів
1 місце 2 місце 3 місце
1 5-Б 6 Губар Володимир
Горбатюк Олександр
  Рудий Денис
2   5-Г 3   Косіков Ярослав Мацієвський Іван
3   7-В 2 Литвиненко Ярослав
Сусленко Матвій
   
Всьго 11      

  Дівчата:

№ з/п Клас К-ть учасн ПІБ призерів
1 місце 2 місце 3 місце
1 5-А 2 Ілюк Олена
Педич Катерина
   
2 5-Б 3 Плохотнюк Маргарита Угорчук Вероніка Матейко Марія
3 5-В 4 Коміренко Злата
Любченко Юлія
Кравчук Дарія Кошева Анна
4 5-Г 3 Федотюк Катерина Раєвська Поліна Жидченко Марія
5   6-А 8 Журавель Дар’я
Руденко Софія
Хоменко Марія
Науменко Алісія Дармограй Анна
Мосіна Анна
Сопіт Ольга
6 6-Б 5 Харченко Дар’я Сторган Діана
Літвяк Поліна
Павлик Катерина
Данкович Анастасія
7 6-В 5 Архіпова Мрина
Літвиненко Натилія
Спасенко Анна
Шипуля Катерина Лі Софія
8 7-А 2 Литвинчук Дарина Кондраток Ірина  
9 7-Б 4 Шевчук Тетяна Карзанова Дар’я
Андрєєва Анастасія
Ємельяненко Анна
10 7-В 3 Родіна Юлія Карпуша Марія Шкот Вероніка
11 7-Г 3 Середа Ярослава Курочка Злата
Янковська Катерина
 
Всьго 42      


Login