Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Шановні батьки!
Наш навчальний заклад цінує та поважає індивідуальність кожної дитини. Шкільна форма не вимагається, але просимо Вас допомогти дитині вдягнутися до школи.
Детальніше...

19.04.19
«Свій голос віддаю на захист природи» (7 класи)
Детальніше...

12.04.19
Графік проведення державної підсумкової атестації здобувачів базової середньої загальної освіти
Детальніше...

12.04.19
Графік проведення основної сесії ЗНО - 2019
Детальніше...

Всі новини »

Шкільна олімпіада з фізичної культури

 »   »   »   »  Шкільна олімпіада з фізичної культури

14 жовтня 2014 року в спеціалізованій школі №304  проведено Всеукраїнську учнівську олімпіаду з навчального предмета  «Фізична культура»

Метою Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури є підвищення якості викладання предмета «Фізична культура» в загальноосвітній школі, виявлення творчих здібностей учнів, підняття рівня обізнаності в галузі «Фізична культура та спорт», підвищення рухової активності учнів, пропаганда й популяризація засад здорового способу життя.

Завдання олімпіади полягають у:

  • підвищенні інтересу учнів загальноосвітніх закладів до поглибленого вивчення предмета «Фізична культура»;
  • визначенні рівня оволодіння необхідними знаннями й уміннями в області фізичної культури;
  • пропаганді здорового способу життя серед молоді;
  • патріотичному вихованні дітей і підлітків;
  • виявленні перспективних учнів, орієнтованих на педагогічні професії в галузі  фізичної культури та спорту.

В учнівській олімпіаді з фізичної культури брали  участь хлопці та дівчата  11х класів.
Програма олімпіади – практичні іспити, які складались із виконання фізичних вправ базової частини програми з фізичної культури за різними розділами, окремо серед хлопців і дівчат.
Програма олімпіади
1. Легка атлетика (хлопці, дівчата)
- потрійний стрибок з місця.
- човниковий біг 6, 9, 18 м.
2. Гімнастика (хлопці, дівчата)
3. Волейбол (дівчата).
4. Баскетбол (хлопці)

Переможцями олімпіади стали учні 11-Б класу Хоменко Діана, Якубенко Артем.

Друге місце отримали (серед хлопців) учень 11-Б класу Васильковський Сергій та учень 11-А класу Бахтіяров Олександр. Серед дівчат Кондзера Вікторія учениця 11-А класу та Чуркіна Єлізавета – 11-Б клас.

Третє місце посіли учень  11-Б класу Дядюшка М., Ватащук І. учень 11-А класу, Балан М. – 11-Б клас, Романовська Л. – 11–Б клас.


Login