Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Додатковий набір на вільні місця до 6-х класів відбудеться 27.12.2018р. Чекаємо Вас і ваших дітей об 11.00 у холі школи.
Детальніше...

07.12.18
Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського (5-Г клас)
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

05.12.18
Акція «Солодкий подарунок воїнам АТО»
Детальніше...

Всі новини »

Intel-Техно Україна – Національний етап

 »   »   »   »  Intel-Техно Україна – Національний етап

З 14 по 17 жовтня в стінах Київського Політехнічного Інституту, за підтримки представництва корпорації Intel в Україні, пройшов конкурс науково-технічної творчості для школярів Intel-Техно Україна – Національний етап міжнародного конкурсу Intel ISEF (InternationalScienceandEngineeringFair).

Заходи Конкурсу пройшли під патронатом Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки,молоді та спорту України за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

На огляд відвідувачів та оцінку журі було представлено проекти в п’яти категоріях знань: Фізика та Астрономія, Математика, Інженерія, Комп’ютерні науки, Енергетика. Всі конкурсанти змагалися за право поїздки на всесвітній фінал конкурсу, що відбудеться у  США.
Вітаємо переможців – учнів спеціалізованої школи № 304:
 

ПІБ Клас Місце  Учитель-координатор
1 Бадалов Владислав 11Б IV місце,
сертифікат учасника
Соколов В.А.
2 Демчук Юлія 11А сертифікат учасника та сертифікат Американської метеорологічної лабораторії Соколов В.А.
3 Приймак Дарія 11А сертифікат учасника та сертифікат Американської метеорологічної лабораторії Соколов В.А.
4 Загородній Владислав 11А IV місце,
сертифікат учасника
Соколов В.А.
5 Сусленко Єгор 11-Б IІІ місце,
сертифікат учасника
Сидоркін Є.М.
6 Бадалов Влад 11-Б IV місце,
сертифікат учасника
Соколов В.А.
7 Шатохін Олексій 10Б IV місце,
сертифікат учасника
Соколов В.А.
8 Осичанський Дмитро 8-Б IV місце,
сертифікат учасника
Лучковський А.І.
9 Фефелов Ігор IІ місце,
сертифікат учасника
Лучковський А.І.
10 Харламова Катерина IІ місце,
сертифікат учасника
Лучковський А.І.
11 Козка Іван IV місце,
сертифікат учасника
Лучковський А.І.
12 Бузенюк Владислав сертифікат учасника Соколов В.А.
13 Соколов Олексій сертифікат учасника Кожуховська Г.О.
14 Вербівський Олег IІ місце,
сертифікат учасника
Губарєва Д.В.




Login