Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Додатковий набір на вільні місця до 6-х класів відбудеться 27.12.2018р. Чекаємо Вас і ваших дітей об 11.00 у холі школи.
Детальніше...

07.12.18
Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського (5-Г клас)
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

05.12.18
Акція «Солодкий подарунок воїнам АТО»
Детальніше...

Всі новини »

Міський екологічний конкурс: «Збережемо первоцвіти»

 »   »   »   »   »  Міський екологічний конкурс: «Збережемо первоцвіти»
Мета конкурсу — залучення учнівської молоді до вивчення проблеми збереження первоцвітів. Ознайомлення з рослинами, занесеними до Червоної книги України, рідкісними та зникаючими видами рослин, привернення х уваги до охорони ранньоквітучих рослин.
 

Учасники міського конкурсу «Первоцвіти під охороною» КП "Київський міський Будинок природи"

Прізвище, ім'я учасника Клас
Номінація – Кращий малюнок
1 Гасило Денис 4-В;
2 Жиденко Марія 5-Г
3 Ткаченко Федір 7-В
4 Гришина Тетяна 6-Б
5 Приходько Єлизавета 5-В
6 Дроздюк Назар 3-Б
7 Садовенко Євген 1-В
8 Александрова Валерія 8-В
Номінація – Кращий сувенір
1 Лисюк Марія 3-Б
2 Мозовенко Єгор 2-В
3 Литвинчук Дарина 7-А
4 Бондарчук Михайло 3-А
5 Василенко Юлія 3-Б
6 Бонз Анастасія 5-Б
7 Черкасова Аріна 1-Б
8 Лога Аня 4-А
9 Хіміч Роман 3-А
10 Кулібаба Євген 2-А
11 Харламова Катерина 8-А
12 Єфінов Єгор 1-В
13 Валах Михайло 1-Б
14 Філаретова Катерина 1-В
15 Ульянова Марія 3-Б
16 Родіна Юлія 7-В
17 Сербіна Вероніка 3-А
18 Ткачук Олександра 8-А
19 Руденко Софія 6-А
20 Хоменко Марія 6-А
21 Сушко Поліна 6-А
22 Дроздюк Аліна 3-Б
23 Садовенко Євген 1-В
24 Яремчук Маргарита 2-В
25 Грішина Тетяна 6-Б
26 Журавель Катерина 5-В
Номінація – Краще оповідання
1 Прокопюк Вікторія Василівна  8-В;
2 Фещина Надія Станіславівна; 8-В
3 Александрова Валерія Геннадіївна 8-В
4 Дудар Аліна Володимирівна 8-В
5 Бевз Карина Олександрівна 8-В
6 Кисла Карина Дмитрівна 8-В
7 Іглакова Анастасія В'ячеславівна 8-В
8 Павлик Олександр Іванович 8-В
9 Кириченко Богдан Петрович 8-В
10 Діхтяр Іван Юрійович 8-В
11 Кікоть Гліб Борисович 8-В
12 Григор'єва Валерія Михайлівна 8-В
13 Михайлова Аліна Русланівна 8-В
14 Ємельяненко Анна Костянтинівна 7-Б
15 Поліщук Олена Василівна 7-Б
16 Гузерчук Денис Андрійович 7-В
17 Кіндрась Владислав Іванович 7-В
18 Висоцький Станіслав Олексійович 7-В
19 Литвиненко Ярослав Миколайович 7-В
20 Могилянець Катерина Романівна 7-В
21 Некоз Єлизавета Ігорівна 7-В
22 Анастасьєв Олексій Дмитрович 7-В
23 Кислюк Яна Володимирівна 7-В
24 Гаврільченко Софія Андріївна 7-В
25 Пустовіт Валерія 7-В
26 Родіна Юлія 7-В
27 Белік Даніїл Ігоревич 7-В
28 Сілкін Томаш Владиславович 7-В
29 Коваленко Дар'я Євгенівна 6-Б
30 Сторчак Діана Олександрівна 6-Б
31 Павлик Катерина Михайлівна 6-Б
32 Торошанко Ігор Антонович 6-Б
33 Неселевська Софія Вікторівна 6-Б
34 Самко Анастасія Віталіївна 6-Б
35 Кузьменко Валерія Юріївна 6-Б
36 Захарченко Володимир Сергійович 6-Б
37 Мартіян Андрій Володимирович 6-Б
38 Грішина Тетяна Валеріївна 6-Б
39 Літвяк Поліна Сергіївна 6-Б
40 Харченко Дар'я Олегівна 6-Б
41 Глушман Ірина 5-В
42 Кравчук Дар'я 5-В
43 Кошева  Анна Вікторівна 5-В
44 Колодійчик Ірина Воллодиміривна 5-В
45 Штойко Анна Русланівна 5-В
46 Коміренко Злата 5-В
47 Койда Владислав 5-В
48 Любченко Юлія 5-В
Номінація – Кращий плакат-заклик
1; Новикова Анастасія 9-А;
2 Прокопюк Вікторія, Тарганчук Маргарита 8-В
3 Кулаківська Наталія, Орлова Анастасія 8-А
4 Бевз Карина, Бевз Вадим 8-В
5 Хоменчук Людмила 9-Б
Login