Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

03.12.18
Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» провів зустріч з учнями 5-А класу
Детальніше...

01.12.18
План виховної роботи на грудень 2018-2019 н.р.
Детальніше...

30.11.18
«Молодь обирає здоровий спосіб життя» (8 класи)
Детальніше...

Всі новини »

Переможці І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2015-2016 н.р.

 »   »   »   »  Переможці І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2015-2016 н.р.
Предмети Класи 1 місце 2 місце 3 місце
Укр. мова,
література
11 Завертана Еліза Б Шичкіна Аліна
Коваленко Ігор
А
Б
Браславець Марина
Александрова Єлизавета
А
Б
10 Проскуріна Анна Б Ноженко Віталій
Коваль Марина
Б
Б
Голубова Олександра
Медовнік Дар'я
Б
Б
9 Осауленко Карина Б Наталушко Ольга
Бевз Карина
Александрова Валерія
Б
В
В
Романюк Ангеліна
Прокопюк Вікторія
Махіборода Дмитро
Б
В
В
8 Кондраток Ірина
Поліщук Олена
А
Б
Андрєєва Анастасія
Ємельяненко Анна
Б
Б
Гаврільченко Софія
Рудачова Олександра
В
Г
7 Руденко Софія А Ярмоленко Поліна Б Хоменко Марія А
Біологія 11 Коваленко Ігор Б Мелащенко Олексій
Боклан Софія
Яндола Олександр
А
А
Б
Завертана Еліза
Минайлюк Анна
Б
Б
10 Голубова Олександра Б Ноженко Віталій Б Новікова Анастасія
Пилипенко Марія
Ляпунова Богдана
Б
Б
Б
9 Кулаківська Наталія
Осауленко Карина
Дудар Аліна
А
Б
В
Ткачук Олександра
Тарганчук Маргарита
Кисла Карина
А
В
В
Поляруш Олександра
Прокопюк Вікторія
Михайлова Аліна
Діхтяр Іван
А
В
В
В
8 Кондраток Ірина
Сусленко Матвій
А
В
Смірнова Вікторія А Андрєєва Анастасія
Гаврільченко Софія
Б
В
Історія 11 Винниченко Максим Б Сивак Наталія
Завертана Еліза
Б
Б
Минайлюк Анна
Саченко Юлія
Фастовець Лілія
Б
Б
Б
10 Ноженко Віталій Б Медовнік Дар'я
Пилипенко Марія
Б
Б
Коваль Марія
Проскуріна Анна
Новікова Анастасія
Б
Б
Б
9 Фещина Надія В Прокопюк Вікторія
Тарганчук Маргарита
Милейко Тетяна
В
В
А
Кулаківська Наталія А
8 Негода Микита Г Розпутній Павло
Процайло Дмитро
А
А
Турченко Микита Б
7 Григоренко Денис А Журавель Дар'я
Євсєєв Ілля
А
Б
Олійник Регіна В
Математика 11 Коваленко Ігор Б Александрова Єлизавета Б Шичкіна Аліна А
10 Мартин Кирило
Концеба Вадим
А
А
Козка Іван
Проскуріна Анна
А
Б
Коваль Марина
Голубова Олександра
Б
Б
9 Хачатрян Мкртич В Павлик Олександр В Тарганчук Маргарита В
Діхтяр Іван В
8 Сусленко Матвій
Курочка Злата
В
Г
Сторожицький Роман
Тищенко Владислав
Рудачева Олександра
В
В
Г
Колісніченко Олексій
Процайло Дмитро
Литвиненко Ярослава
Харченко Варвара
Гаврильченко Софія
А
А
В
В
В
7 Павлик Катерина Б Журавель Дарія А Євсєєв Ілля
Грішина Тетяна
Б
Б
6 Любченко Юлія
Кравчук Дарія
Мишеніна Альона
Віннік Тетяна
В
В
Б
А
Михайлова Софія
Дишкантюк Олександр
Кацубо Дарина
Бонз Анастасія
Плохотнюк Маргарита
Каплюк Наталія
А
А
А
Б
Б
В
Терлецька Богдана
Сорокоумова Анастасія
Ісаєвич Даніїл
Кошева Анна
А
А
Б
В
5 Березовська Аліна
Пшенична Олександра
А
А
Крупа Іван
Колесніченко Анастасія
Ратушняк Василь
Горбась Марія
А
Б
Б
Б
Орловський Владислав
Павленко Станіслав
Платонова Катерина
А
Б
В
Географія 9 Кулаківська Наталія А Бевз Карина
Поляруш Олександра
В
А
Осауленко Каріна
Кисла Карина
Б
В
8 Сусленко Матвій В Поліщук Олена
Андрєєва Анастасія
Б
Б
Кондраток Ірина
Сілкін Томаш
Пустовіт Валерія
А
В
В
Хімія 11 Валяєв Євген Б     Боклан Софія
Шичкіна Аліна
А
А
10     Проскуріна Анна Б    
9     Тарганчук Маргарита В Хачатрян Мкртич
Махіборода Дмитро
В
В
8 Берднікова Вікторія В        
7 Грішина Тетяна
Безбородова Аліна
Б
Б
Літвяк Поліна
Сопіт Світлана
Щербань Валерія
Б
А
Б
Нечипоренко Валерія
Євсєєв Ілля
Фаль Андрій
А
Б
А
Фізика 11         Бурєнков Юрій
Коваленко Ігор
А
Б
10     Ноженко Віталій Б Пахотін Артем
Алексєєнко Антон
Б
Б
9 Діхтяр Іван
Хачатрян Мкртич
В
В
Махіборода Дмитро В Прокопюк Вікторія В
8 Сусленко Матвій В Пустовіт Валерія
Гаврильченко Софія
ВВ Литвиненко Ярослав В
Англійська
мова
11 Шичкіна Аліна А Чурюков Максим А Остапчук Антон А
10 Новікова Анастасія
Голубова Олександра
Сидоркіна Наталія
Б
Б
Б
Проскуріна Анна
Григ Ростислав
Коваль Марина
Б
Б
Б
Пилипенко Марія
Медовник Дарія
Ноженко Віталій
Б
Б
Б
9 Милейко Тетяна А Осадчий Микита
Діхтяр Іван
А
В
Дудар Аліна
Іглакова Анастасія
Таберко Анастасія
Дубінова Євгенія
В
В
А
В
8 Гаврильченко Софія
Сусленко Матвій
Курочка Злата
Дружинський Олександр
В
В
Г
В
Могилянець Катерина
Пустовіт Валерія
Малих Артем
Кондраток Ірина
В
В
А
А
Середа Ярослава Г
Фізична
культура
11 Мартинов Роман
Александрова Єлизавета
А
Б
Верховод Тарас
Чурюков Максим
Задорожна Валерія
А
А
А
Шкатюк Микита
Коваленко Валерія
Яндола Олександр
А
А
Б
Правознавство 10 Ноженко Віталій
Морозенко Владислав
Алексєєнко Антон
Б
Б
Б
Пахотін Артем Б Проскуріна Анна
Коваль Марина
Б
Б
9     Редько Марія В Григ Ростислав
Кулешов Владислав
А
Б
Інформатика 11 Коваленко Ігор Б Корольов Дмитро Б Бєсєдін Ігор Б
9     Коцюба Владислав
Хачатрян Мкртич
В
В
   
6 Підгайний Кирило Г        
Зарубіжна
література
11 Шичкіна Аліна А Александрова Єлизавета Б Яндола Олександр А
10 Проскуріна Анна Б Голубова Олександра Б Пінчук Юрій А
9 Бевз Карина В Іглакова Анастасія В Хачатрян Мкртич В
8 Сілкін Томаш В Дружинський Олександр В Середа Ярослава Г
7 Літвяк Поліна Б Грішина Тетяна Б Руденко Софія А
Образотворче мистецтво 8 Пономаренко Іван А        
7 Сопіт Світлана
Харченко Дар'я
Архіпова Марина
Тритеніченко Ірина
А
Б
В
В
Лі Софія
Грішина Тетяна
Крупа Катерина
Сусленко Матвій
А
Б
В
В
Журавель Дар'я
Сторчак Діана
Олійник Регіна
Некоз Єлизавета
А
В
Б
В
6 Хачатрян Анна-Луїза
Матейко Марія
Глушман Ірина
Федотюк Катерина
А
Б
В
Г
Ілюк Олена
Кацубо Дарина
Бонз Анастасія
Каплюк Наталія
Жидченко Марія
А
А
Б
В
Г
Дідусенко Ірина
Волчецька Дар'я
Ратошнюк Лілія
Медведєва Марія
А
Б
В
Г
5 Лога Анна
Горшкова Юлія
А
В
Рощук Дар'я
Ратушнюк Василь
В
В
Оверчук Анастасія В
Офісні технології 11 Коваленко Ігор Б     Саченко Юлія
Валяєв Євгеній
Б
Б
10     Григ Ростислав
Ноженко Віталій
Б
Б
Саричев Антон Б
9 Кулаківська Наталія
Тарганчук Маргарита
А
В
Ліберацький Богдан
Ткачук Олександра
Прокопюк Вікторія
Михайлова Аліна
А
А
В
В
Близнюк Артем Б
8         Білик Юрій Г
Психологія та
педагогіка
11 Гриснюк Вікторія
Шичкіна Аліна
А
А
Браславець Марина А Боклан Софія
Завертана Еліза
А
Б
10 Медовник Дарія
Подкур Яна
Б
А
Сидоркіна Наталія Б Федоровська Анастасія Б
9     Лабунський Андрій В Дубінова Євгенія В
  7 Журавель Дар'я
Руденко Софія
Сушко Поліна
Хоменко Марія
Грішина Тетяна
Кузьменко Валерія
Павлик Катерина
Архіпова Марина
Линчак Аліна
Литвиненко Наталія
А
А
А
А
Б
Б
Б
В
В
В
Дармограй Анна
Лі Софія
Поліщук Євгенія
Сопіт Ольга
Данкович Анастасія
Коваленко Дар'я
Неселевська Софія
Сторчак Діана
Щербань Валерія
Крупа Катерина
Лисенко Марія
Спасенко Анна
А
А
А
А
Б
Б
Б
Б
Б
В
В
В
Матійко Катерина
Сопіт Світлана
Ярмоленко Поліна
Ніколаєва Каріна
Олійник Регіна
А
А
Б
В
В
  6 Віннік Тетяна
Михайлова Софія
Хачатрян Анна-Луїза
Зінзівер Валерія
Коган Вероніка
Матейко Марія
Біла Ксенія
Колодійчик Ірина
Кравчук Дарія
Стельмащук Кристина
Федотюк Катерина
А
А
А
Б
Б
Б
В
В
В
Г
Г
Ілюк Олена
Кацубо Дарина
Степанюк Вікторія
Трофімова Світлана
Бонз Анастасія
Мишеніна Альона
Плохотнюк Маргарита
Глушман Ірина
Касьянова Поліна
Любченко Юлія
Штойко Анна
Волощук Олена
Жидченко Марія
Приходько Єлізавета
Семенець Ангеліна
А
А
А
А
Б
Б
Б
В
В
В
В
Г
Г
Г
Г
Дідусенко Ірина
Педич Катерина
Сторощук Анна
Волчецька Дар'я
Кульбовська Вікторія
Рахно Анна
Габрень Юлія
Кошева Анна
Ратошнюк Лілія
Скороход Анастасія
Медвєдєва Марія
Раєвська Поліна
Сало Тетяна
А
А
А
Б
Б
Б
В
В
В
В
Г
Г
Г
Трудове
навчання
  Балаба Валерія
Білоусько Каріна
Мазуренко Катерина
Тройна Софія
Добриднюк Діана
Олійник Валерія
Пучініна Анастасія
Березовська Вікторія
Платонова Катерина
Пшенко Крістіна
Рощук Дар'я
А
А
А
А
Б
Б
Б
В
В
В
В
Березовська Аліна
Денисенко Марія
Руда Анастасія
Репік Валерія
Журавель Катерина
Кузнєцова Катерина
Поповіченко Мар'яна
Троцько Софія
Гончаренко Євгенія
Горбась Марія
Горшкова Юлія
Чурюкова Марія
А
А
А
А
Б
Б
Б
Б
Б
В
В
В
В
Захарченко Анна
Пшенична Олександра
Леоненко Марія
Григ Ярослава
Дорошенко Анастасія
Івансон Євгенія
Кардаш Марія
Корх Олександра
Мартинюк Анна
Оверчук Анастасія
Рябова Крістіна
А
А
Б
В
В
В
В
В
В
В
В
Трудове
навчання
5 Крупа Іван
Навроцький Володимир
Бузинний Олександр
Яременко Євген
Дерюшев Владислав Кузуб Олександр
А
А
А
Б
В
В
Кірієнков Владислав
Караваненко Ігор
Копчинський Володимир
Б
Б
В
Мартиненко Ярослав
Гончаренко Артем
Ключников Кирило
Гасило Денис
А
Б
Б
В
Login