Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Шановні батьки!
Наш навчальний заклад цінує та поважає індивідуальність кожної дитини. Шкільна форма не вимагається, але просимо Вас допомогти дитині вдягнутися до школи.
Детальніше...


Шановні батьки майбутніх першокласників!
Просимо слідкувати за інформацію щодо вступу до першого класу 2019-2020 навчального року на офіційних джерелах МОН та сайті школи після 15 січня 2019 року. Дату та час проведення «Дня відкритих дверей» буде висвітлено на сайті закладу та в найближчих до школи садочках. Слідкуйте за новинами на сайті.
З повагою, адміністрація школи
Детальніше...


Анкета для батьків здобувачів освіти 1-х класів
Детальніше...

20.02.19
Мітинг «Герої не вмирають» біля пам’тного знака загиблим випускникам школи №304
Детальніше...

Всі новини »

Переможці І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2015-2016 н.р.

 »   »   »   »  Переможці І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2015-2016 н.р.
Предмети Класи 1 місце 2 місце 3 місце
Укр. мова,
література
11 Завертана Еліза Б Шичкіна Аліна
Коваленко Ігор
А
Б
Браславець Марина
Александрова Єлизавета
А
Б
10 Проскуріна Анна Б Ноженко Віталій
Коваль Марина
Б
Б
Голубова Олександра
Медовнік Дар'я
Б
Б
9 Осауленко Карина Б Наталушко Ольга
Бевз Карина
Александрова Валерія
Б
В
В
Романюк Ангеліна
Прокопюк Вікторія
Махіборода Дмитро
Б
В
В
8 Кондраток Ірина
Поліщук Олена
А
Б
Андрєєва Анастасія
Ємельяненко Анна
Б
Б
Гаврільченко Софія
Рудачова Олександра
В
Г
7 Руденко Софія А Ярмоленко Поліна Б Хоменко Марія А
Біологія 11 Коваленко Ігор Б Мелащенко Олексій
Боклан Софія
Яндола Олександр
А
А
Б
Завертана Еліза
Минайлюк Анна
Б
Б
10 Голубова Олександра Б Ноженко Віталій Б Новікова Анастасія
Пилипенко Марія
Ляпунова Богдана
Б
Б
Б
9 Кулаківська Наталія
Осауленко Карина
Дудар Аліна
А
Б
В
Ткачук Олександра
Тарганчук Маргарита
Кисла Карина
А
В
В
Поляруш Олександра
Прокопюк Вікторія
Михайлова Аліна
Діхтяр Іван
А
В
В
В
8 Кондраток Ірина
Сусленко Матвій
А
В
Смірнова Вікторія А Андрєєва Анастасія
Гаврільченко Софія
Б
В
Історія 11 Винниченко Максим Б Сивак Наталія
Завертана Еліза
Б
Б
Минайлюк Анна
Саченко Юлія
Фастовець Лілія
Б
Б
Б
10 Ноженко Віталій Б Медовнік Дар'я
Пилипенко Марія
Б
Б
Коваль Марія
Проскуріна Анна
Новікова Анастасія
Б
Б
Б
9 Фещина Надія В Прокопюк Вікторія
Тарганчук Маргарита
Милейко Тетяна
В
В
А
Кулаківська Наталія А
8 Негода Микита Г Розпутній Павло
Процайло Дмитро
А
А
Турченко Микита Б
7 Григоренко Денис А Журавель Дар'я
Євсєєв Ілля
А
Б
Олійник Регіна В
Математика 11 Коваленко Ігор Б Александрова Єлизавета Б Шичкіна Аліна А
10 Мартин Кирило
Концеба Вадим
А
А
Козка Іван
Проскуріна Анна
А
Б
Коваль Марина
Голубова Олександра
Б
Б
9 Хачатрян Мкртич В Павлик Олександр В Тарганчук Маргарита В
Діхтяр Іван В
8 Сусленко Матвій
Курочка Злата
В
Г
Сторожицький Роман
Тищенко Владислав
Рудачева Олександра
В
В
Г
Колісніченко Олексій
Процайло Дмитро
Литвиненко Ярослава
Харченко Варвара
Гаврильченко Софія
А
А
В
В
В
7 Павлик Катерина Б Журавель Дарія А Євсєєв Ілля
Грішина Тетяна
Б
Б
6 Любченко Юлія
Кравчук Дарія
Мишеніна Альона
Віннік Тетяна
В
В
Б
А
Михайлова Софія
Дишкантюк Олександр
Кацубо Дарина
Бонз Анастасія
Плохотнюк Маргарита
Каплюк Наталія
А
А
А
Б
Б
В
Терлецька Богдана
Сорокоумова Анастасія
Ісаєвич Даніїл
Кошева Анна
А
А
Б
В
5 Березовська Аліна
Пшенична Олександра
А
А
Крупа Іван
Колесніченко Анастасія
Ратушняк Василь
Горбась Марія
А
Б
Б
Б
Орловський Владислав
Павленко Станіслав
Платонова Катерина
А
Б
В
Географія 9 Кулаківська Наталія А Бевз Карина
Поляруш Олександра
В
А
Осауленко Каріна
Кисла Карина
Б
В
8 Сусленко Матвій В Поліщук Олена
Андрєєва Анастасія
Б
Б
Кондраток Ірина
Сілкін Томаш
Пустовіт Валерія
А
В
В
Хімія 11 Валяєв Євген Б     Боклан Софія
Шичкіна Аліна
А
А
10     Проскуріна Анна Б    
9     Тарганчук Маргарита В Хачатрян Мкртич
Махіборода Дмитро
В
В
8 Берднікова Вікторія В        
7 Грішина Тетяна
Безбородова Аліна
Б
Б
Літвяк Поліна
Сопіт Світлана
Щербань Валерія
Б
А
Б
Нечипоренко Валерія
Євсєєв Ілля
Фаль Андрій
А
Б
А
Фізика 11         Бурєнков Юрій
Коваленко Ігор
А
Б
10     Ноженко Віталій Б Пахотін Артем
Алексєєнко Антон
Б
Б
9 Діхтяр Іван
Хачатрян Мкртич
В
В
Махіборода Дмитро В Прокопюк Вікторія В
8 Сусленко Матвій В Пустовіт Валерія
Гаврильченко Софія
ВВ Литвиненко Ярослав В
Англійська
мова
11 Шичкіна Аліна А Чурюков Максим А Остапчук Антон А
10 Новікова Анастасія
Голубова Олександра
Сидоркіна Наталія
Б
Б
Б
Проскуріна Анна
Григ Ростислав
Коваль Марина
Б
Б
Б
Пилипенко Марія
Медовник Дарія
Ноженко Віталій
Б
Б
Б
9 Милейко Тетяна А Осадчий Микита
Діхтяр Іван
А
В
Дудар Аліна
Іглакова Анастасія
Таберко Анастасія
Дубінова Євгенія
В
В
А
В
8 Гаврильченко Софія
Сусленко Матвій
Курочка Злата
Дружинський Олександр
В
В
Г
В
Могилянець Катерина
Пустовіт Валерія
Малих Артем
Кондраток Ірина
В
В
А
А
Середа Ярослава Г
Фізична
культура
11 Мартинов Роман
Александрова Єлизавета
А
Б
Верховод Тарас
Чурюков Максим
Задорожна Валерія
А
А
А
Шкатюк Микита
Коваленко Валерія
Яндола Олександр
А
А
Б
Правознавство 10 Ноженко Віталій
Морозенко Владислав
Алексєєнко Антон
Б
Б
Б
Пахотін Артем Б Проскуріна Анна
Коваль Марина
Б
Б
9     Редько Марія В Григ Ростислав
Кулешов Владислав
А
Б
Інформатика 11 Коваленко Ігор Б Корольов Дмитро Б Бєсєдін Ігор Б
9     Коцюба Владислав
Хачатрян Мкртич
В
В
   
6 Підгайний Кирило Г        
Зарубіжна
література
11 Шичкіна Аліна А Александрова Єлизавета Б Яндола Олександр А
10 Проскуріна Анна Б Голубова Олександра Б Пінчук Юрій А
9 Бевз Карина В Іглакова Анастасія В Хачатрян Мкртич В
8 Сілкін Томаш В Дружинський Олександр В Середа Ярослава Г
7 Літвяк Поліна Б Грішина Тетяна Б Руденко Софія А
Образотворче мистецтво 8 Пономаренко Іван А        
7 Сопіт Світлана
Харченко Дар'я
Архіпова Марина
Тритеніченко Ірина
А
Б
В
В
Лі Софія
Грішина Тетяна
Крупа Катерина
Сусленко Матвій
А
Б
В
В
Журавель Дар'я
Сторчак Діана
Олійник Регіна
Некоз Єлизавета
А
В
Б
В
6 Хачатрян Анна-Луїза
Матейко Марія
Глушман Ірина
Федотюк Катерина
А
Б
В
Г
Ілюк Олена
Кацубо Дарина
Бонз Анастасія
Каплюк Наталія
Жидченко Марія
А
А
Б
В
Г
Дідусенко Ірина
Волчецька Дар'я
Ратошнюк Лілія
Медведєва Марія
А
Б
В
Г
5 Лога Анна
Горшкова Юлія
А
В
Рощук Дар'я
Ратушнюк Василь
В
В
Оверчук Анастасія В
Офісні технології 11 Коваленко Ігор Б     Саченко Юлія
Валяєв Євгеній
Б
Б
10     Григ Ростислав
Ноженко Віталій
Б
Б
Саричев Антон Б
9 Кулаківська Наталія
Тарганчук Маргарита
А
В
Ліберацький Богдан
Ткачук Олександра
Прокопюк Вікторія
Михайлова Аліна
А
А
В
В
Близнюк Артем Б
8         Білик Юрій Г
Психологія та
педагогіка
11 Гриснюк Вікторія
Шичкіна Аліна
А
А
Браславець Марина А Боклан Софія
Завертана Еліза
А
Б
10 Медовник Дарія
Подкур Яна
Б
А
Сидоркіна Наталія Б Федоровська Анастасія Б
9     Лабунський Андрій В Дубінова Євгенія В
  7 Журавель Дар'я
Руденко Софія
Сушко Поліна
Хоменко Марія
Грішина Тетяна
Кузьменко Валерія
Павлик Катерина
Архіпова Марина
Линчак Аліна
Литвиненко Наталія
А
А
А
А
Б
Б
Б
В
В
В
Дармограй Анна
Лі Софія
Поліщук Євгенія
Сопіт Ольга
Данкович Анастасія
Коваленко Дар'я
Неселевська Софія
Сторчак Діана
Щербань Валерія
Крупа Катерина
Лисенко Марія
Спасенко Анна
А
А
А
А
Б
Б
Б
Б
Б
В
В
В
Матійко Катерина
Сопіт Світлана
Ярмоленко Поліна
Ніколаєва Каріна
Олійник Регіна
А
А
Б
В
В
  6 Віннік Тетяна
Михайлова Софія
Хачатрян Анна-Луїза
Зінзівер Валерія
Коган Вероніка
Матейко Марія
Біла Ксенія
Колодійчик Ірина
Кравчук Дарія
Стельмащук Кристина
Федотюк Катерина
А
А
А
Б
Б
Б
В
В
В
Г
Г
Ілюк Олена
Кацубо Дарина
Степанюк Вікторія
Трофімова Світлана
Бонз Анастасія
Мишеніна Альона
Плохотнюк Маргарита
Глушман Ірина
Касьянова Поліна
Любченко Юлія
Штойко Анна
Волощук Олена
Жидченко Марія
Приходько Єлізавета
Семенець Ангеліна
А
А
А
А
Б
Б
Б
В
В
В
В
Г
Г
Г
Г
Дідусенко Ірина
Педич Катерина
Сторощук Анна
Волчецька Дар'я
Кульбовська Вікторія
Рахно Анна
Габрень Юлія
Кошева Анна
Ратошнюк Лілія
Скороход Анастасія
Медвєдєва Марія
Раєвська Поліна
Сало Тетяна
А
А
А
Б
Б
Б
В
В
В
В
Г
Г
Г
Трудове
навчання
  Балаба Валерія
Білоусько Каріна
Мазуренко Катерина
Тройна Софія
Добриднюк Діана
Олійник Валерія
Пучініна Анастасія
Березовська Вікторія
Платонова Катерина
Пшенко Крістіна
Рощук Дар'я
А
А
А
А
Б
Б
Б
В
В
В
В
Березовська Аліна
Денисенко Марія
Руда Анастасія
Репік Валерія
Журавель Катерина
Кузнєцова Катерина
Поповіченко Мар'яна
Троцько Софія
Гончаренко Євгенія
Горбась Марія
Горшкова Юлія
Чурюкова Марія
А
А
А
А
Б
Б
Б
Б
Б
В
В
В
В
Захарченко Анна
Пшенична Олександра
Леоненко Марія
Григ Ярослава
Дорошенко Анастасія
Івансон Євгенія
Кардаш Марія
Корх Олександра
Мартинюк Анна
Оверчук Анастасія
Рябова Крістіна
А
А
Б
В
В
В
В
В
В
В
В
Трудове
навчання
5 Крупа Іван
Навроцький Володимир
Бузинний Олександр
Яременко Євген
Дерюшев Владислав Кузуб Олександр
А
А
А
Б
В
В
Кірієнков Владислав
Караваненко Ігор
Копчинський Володимир
Б
Б
В
Мартиненко Ярослав
Гончаренко Артем
Ключников Кирило
Гасило Денис
А
Б
Б
В
Login