Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...

07.12.18
Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського (5-Г клас)
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

05.12.18
Акція «Солодкий подарунок воїнам АТО»
Детальніше...

03.12.18
Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» провів зустріч з учнями 5-А класу
Детальніше...

Всі новини »

Відзначення днів народження видатних особистостей України (початкова школа)

 »   »   »  Відзначення днів народження видатних особистостей України (початкова школа)

«Шевченко як поет — це був сам народ, що продовжував свою поетичну творчість. Шевченкова пісня була сама по собі народною піснею, яку міг заспівати тепер увесь народ, яка повинна була вилитись з народної душі відповідно до стану сучасної народної історії» -  М. Костомаров

«Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю!» -  Остап Вишня

Лариса Косач Квітка – геній української літератури, що входить в умовну тріаду Шевченко-Франко-Українка.

Леся Українка: «Єдиний мужчина в українському письменстві»




Переможці конкурсу читців поезії Т.Г. Шевченка та Лесі Українки
 

Прізвище та ім’я учня Клас Місце
1 Михальчук Нікіта I
2 Броварська Дар’я II
3 Риченко Діана II
4 Лога Андрій II
5 Мантюк Юлія III
6 Мартинюк Діана III
7 Яцук Яна III
8 Савченко Соломія III
9 Коваленко Катерина III
10 Галько Євгенія III
11 Нікітін Артем III
12 Зінзівер Артем III
13 Крилова Дар’я III
14 Хоменко Євгенія III
15 Данилюк Олександр III
16 Писаренко Валерія III

 

Прізвище та ім’я учня Клас Місце
1 Цімболинець Олександра та Броварська Марія I
2 Лупій Софія I
3 Шкарбан Олександр II
4 Розсоха Костянтин II
5 Головач Олександр II
6 Стьопа Андрій III
7 Калиновська Анна III
8 Надточей Нікіта III
9 Крупник Данило III
10 Ульянова Мар’я III

 

Прізвище та ім’я учня Клас Місце
1 Шиш Віталій I
2 Кондраток Андрій I
3 Саломанчук Назар II
4 Глушан Ольга II
5 Лисенко Валерія II
6 Мельниченко Артем III
7 Кузьменко Юрій III
8 Щербакова Анастасія III
9 Здольник Дар’я III
  Сандрацький Єгор – відзначено за оригінальний виступ  

 

Прізвище та ім’я учня Клас Місце
1 Когут Вероніка I
2 Тюріна Єлизавета II
3 Кисунько Марія II
4 Віннік Анна II
5 Марусова Анастасія II
6 Юдакова Вікторія II
7 Рискаль Софія III
8 Зуєв Нікіта III
9 Прудка Софія III
10 Замана Софія III
11 Бродовська Каріна III
12 Учні 2Б класу – Відзначено за оригінальність    

 

 

Login