10.09.21
Олімпійський урок «Спорт – крок до миру»
Детальніше...

09.09.21
Відкриття стадіону
Детальніше...

01.09.21
Проекти «Мої спогади про літо» та «Новий навчальний рік - що нас чекає?»
Детальніше...

01.09.21
Перший урок, присвячений 30 річниці незалежності України «Моя Україно - єдина та вільна!»
Детальніше...

01.09.21
Свято першого вересня «Країна дитячих мрій»
Детальніше...

Всі новини »

Результати міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (2-4 класи)

 »   »   »   »   »  Результати міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (2-4 класи)
Прізвище та ім’я учня Клас Бали Місце
1 Коміренко Богдан 37 I
2 Приліпко Марія 36 I
3 Хохлова Катерина 35 II
4 Кузьменко Юрій 35 II
5 Маркевич Ян 34 II
6 Кондраток Андрій 33 III
7 Барашкова Поліна 33 III
8 Григоренко Артем 33 III
9 Дзюнь Анна 32 III
10 Новікова Софія 31 III
11 Вербівський Олег 30 III
12 Бакшинська Діана 29  
13 Щербакова Анастасія 27  
14 Гайдай Влада 27  
15 Липовенко Владислав 27  
16 Рябоконь Вікторія 26  
17 Соломанчук Назар 25  
18 Лапшова Поліна 25  
19 Кваша Вероніка 24  
20 Глушан Ольга 23  
21 Медовнік Максим 23  
22 Сандрацький Єгор 19  
23 Бобровицька Єлізавета 14  

 

Прізвище та ім’я учня Клас Бали Місце
1 Яцук Яна 32 I
2 Уварова Єлизавета 31 I
3 Байдак Маргаріта 30 II
4 Приліпко Ганна 29 II
5 Риченко Діана 28 II
6 Лога Андрій 28 II
7 Іщук Наталія 28 II
8 Подказлін Родіон 27 III
9 Ємець Марія 27 III
10 Іонова Росава 27 III
11 Фурашева Христина 27 III
12 Мартинюк Діана 27 III
13 Мартич Юлія 26 III
14 Оганесян Овсанна 26 III
15 Назаркевич Вероніка 26 III
16 Короткий Богдан 25  
17 Газнюк Валерія 24  
18 Нагорняк Діана 24  
19 Шеремет Дмтро 23  
20 Гироль Гліб 23  
21 Вишневська Аріна 23  
22 Савченко Соломія 22  
23 Богдан Діана 22  
24 Левкова Ганна 19  
25 Броварська Дар’я 19  
26 Степанченко Поліна 19  
27 Самко Іван 17  
28 Абасова Ангеліна 14  
29 Нікітін Артем 14  
30 Купчик Вікторія 13  

 

Прізвище та ім’я учня Клас Бали Місце
1 Тюріна Єлизавета 32 I
2 Козлова Марія 32 I
3 Заман Софія 30 II
4 Школяренко Марія 29 II
5 Печерська Вероніка 27 III
6 Косенко Ігор 27 III
7 Шандрук Олександра 26 III
8 Рискаль Софія 26 III
9 Ільченко Анастасія 26 III
10 Висоцький Макар 26 III
11 Манжула Єгор 26 III
12 Кисунько Марія 25 III
13 Трофімчук Володимир 24  
14 Черкасова Аріна 24  
15 Кливак Андрій 24  
16 Скомський Олександр 23  
17 Османов Олександр 22  
18 Лабза Єва 22  
19 Карпова Поліна 22  
20 Рак Богдан 21  
21 Єфімов Єгор 21  
22 Мацкова Вікторія 20  
23 Суслов Даніїл 16  
24 Сек Андрій 13  
25 Росавицький Євгеній 8  

 

 

Login