Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Шановні батьки!
Наш навчальний заклад цінує та поважає індивідуальність кожної дитини. Шкільна форма не вимагається, але просимо Вас допомогти дитині вдягнутися до школи.
Детальніше...

12.04.19
Графік проведення державної підсумкової атестації здобувачів базової середньої загальної освіти
Детальніше...

12.04.19
Графік проведення основної сесії ЗНО - 2019
Детальніше...

12.04.19
Всеукраїнський урок «Громадське здоров’я»
Детальніше...

Всі новини »

Архів 2015-2016

 »   »   »  Архів 2015-2016


Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково–дослідницьких робіт
учнів-членів Київської Малої академії наук учнівської молоді
(Київського територіального   відділення   МАН України)!
 

  Відділення Секція ПІБ Клас Місце
1 хімії та біології медицина Гордієнко Ігор Андрійович 11 2
2 технічних наук машинобудування і робототехніка Шатохін Олексій Віталійович 11 3


Список переможців  І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Малої академії наук України  2015-2016  н.р.

ПІБ учня Клас Секція Керівник

Місце

1 Кулаківська Наталія Олександрівна 9 А географія та ландшафтознавство Бєлік І.В. ІІІ
2 Жигулін Марк Олександрович 8 В Геологія, геохімія та мінералогія Бєлік І.В. І
3 Осичанський Дмитро Павлович 9 Б Відділення технічних наук Соколов В.А. ІІ
4 Пономаренко Іван Олександрович 9 А Відділення технічних наук Лучковський А.І. ІІІ
5 Вербило Валентин Костянтинович 9 Б Відділення технічних наук Соколов В.А. І
6 Осичанський Дмитро Павлович 9 Б Відділення технічних наук Соколов В.А. ІІ
7 Концеба Вадим Костянтинович 10 А Відділення технічних наук Соколов В.А. І
8 Мартин Кирил Павлович 10 А Відділення технічних наук Соколов В.А. ІІ
9 Ліберацький Богдан Валерійович 9 А Відділення технічних наук Соколов В.А. І
10 Хачатрян Мкртич Селмікович Відділення технічних наук Сидоркін Є.М. 2
11 Близнюк Артем Іванович 9 Б Відділення Комп’комп'ютерних наук Соколов В.А. 2
12 Пономаренко Іван Олександрович 9 А Відділення Комп’комп'ютерних наук Лучковский А.І. 1
13 Осичанський Дмитро Павлович 9 Б Відділення Комп’комп'ютерних наук Соколов В.А. 1
14 Харламова Катерина Олександрівна 9 Б Відділення Комп’комп'ютерних наук Соколов В.А. 1
15 Ліберацький Богдан Валерьєвич 9 А Відділення Комп’комп'ютерних наук Соколов В.А. 1
16 Сусленко Матвій  Олегович 8 В Відділення Комп’ютерних наук Горнікова І.Ю. 1
17 Бурєнков Юрій Володимирович 11 А Відділення Комп’комп'ютерних наук Лучковський А.І. 1
18 Завертана Еліза Олександрівна 11 Б українська мова Федько Л. А. ІІІ
19 Ємельяненко Анна Костянтинівна 8 Б літературна творчість Михайлова Н. М. ІІІ
20 Дружинський  Олександр Олександрович 8 В Англійська мова Білоцька А.В. ІІІ
21 Середа Ярослава В’ячеславівна 8 Г Математика Жерносєкова Н.В. ІІІ
22 Михайлова Аліна Русланівна 9  В Математика Кірєєва К.Р. ІІІ
23 Павлик Олександр Олександрович 9 В Математика Кірєєва К.Р. ІІІ
24 Кулаківська Наталія Олександрівна 9 А Математика Хіценко Л.Є. ІІІ
25 Хачатрян Миртич Селмікович 9 В Математика Кірєєва К.Р. ІІ
26 Діхтяр  Іван   Юрійович 9 В Математика Кірєєва К.Р. ІІ
27 Голубова Олександра Євгенівна 10 Б Математика Хіценко Л.Є. ІІІ
28 Проскуріна Анна Данилівна 10 Б Математика Хіценко Л.Є. ІІ
29 Махіборода Дмитро Русланович 9 В фізика Сидоркін Є.М. І
30 Тарганчук Маргарита Григорівна 9 В фізика Сидоркін Є.М. ІІ
31 Тимошенко Наталія Вікторівна 8 Б хімії та біології Грищук А.В. ІІ
32 Руднік Оксана Володимирівна 8 Б хімії та біології Грищук А.В. І
33 Литвин Валерія Віталіївна 9 А хімії та біології Волошина А.М. ІІ
34 Тарганчук Маргарита Григорівна 9 В хімії та біології Волошина А.М. І
35 Осичанський Дмитро Павлович 9 Б хімії та біології Волошина А.М. І
36 Голубова Олександра Євгенівна 10 Б хімії та біології Хоменчук Л.Є. ІІІ
37 Гордієнко Ігор Андрійович 11 А хімії та біології Хоменчук Л.Є. І
38 Пономаренко Іван Олександрович 9 А екології та аграрних наук Волошина А.М. ІІІ
39 Павлик Олександр Олександрович 9 В екології та аграрних наук Волошина А.М. ІІІ

 

Login