Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Додатковий набір на вільні місця до 6-х класів відбудеться 27.12.2018р. Чекаємо Вас і ваших дітей об 11.00 у холі школи.
Детальніше...

07.12.18
Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського (5-Г клас)
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

05.12.18
Акція «Солодкий подарунок воїнам АТО»
Детальніше...

Всі новини »

Кількість осіб, що навчаються

1-4 класи Кількість класів 19
Кількість учнів 588
5-9 класи Кількість класів 18
Кількість учнів 518
10-12 класи Кількість класів 6
Кількість учнів 121
Групи продовженого дня Кількість груп  19
Кількість дітей 588
Кількість вихователів 3

Списки учнів школи переведених до наступного класу
2018-2019 навчального року
Переведено до 2-го класу

Алексюк
Антіпова
Антропова
Беляєва
Березовський
Битько
Битько
Бокало
Борисюк
Ботвінов
Василенко
Василенко
Василенко
Васянович
Вахмянін
Вірич
Вітюк
Волошун
Гаврилюк
Герасимчук
Глігвашвілі
Глушко
Гоголенко
Голуб
Гордій
Горшкова
Гращенков
Грибкова
Григорук
Грищук
Гунько
Гуренчук
Деренюк
Дмитренко
Дрофа
Дубравська
Думанський  
Дяченко
Єременко
Єфімова
Завалій
Звєрєва
Златоус
Йовко
Іллюшко
Іслямова
Кабанова
Кавка
Калабушкіна
Калініна
Капацина
Караван
Кирик
Кирик
Кириленко
Кислицький
Кіленко
Кіленко
Ковальчук
Ковальчук
Кожевніков
Козарезова
Козленко
Колотило
Кондрат
Коряцька
Косенко
Костецький
Коцюба
Красюк
Крицький
Кудря
Куц
Леонова  
Лівончик
Макаренко
Максимчук
Малиновський
Мартиненко
Мархай
Медведєва
Мельник
Михайлишина
Михайлова
Міхно
Молочко
Насонов
Ничик
Онищук
Остріщенко
Паламарчук
Палій
Перепеченко
Печерська
Платонов
Побочій
Подколзін
Покатаєв
Поліщук
Пономарьов
Потьонок
Прийма
Прозирай
Путіліна
Рафальський
Рибченко
Руденко
Савчук
Середа
Симочко
Сіменець  
Скопюк
Скрипець
Соловей
Стаднік
Старченко
Сухаревський
Тарасенко
Тарнавський
Татарчук
Тітаренко
Трубін
Ушаков
Федорова
Філінюк
Фірсова
Халяпін
Хмельницька
Хомчук
Хорошун
Ціник
Чепіс
Черкасова
Чмир
Чулик
Шарко
Шкарбан
Школьна
Шпаченко
Штурмак
Щербаков
Щиголєв
Якименко
Якуш
Яременко  

Переведено до 3-го класу

Андрющенко
Бердишев
Березинець
Берестецька
Бєланов
Бєлєнок
Бондар
Бондар
Бондаренко
Буднік
Букалова
Буленко
Буняк
Бурлака
Виноградський
Волинець
Волчецький
Ворушило
Галуша
Геєць
Говядовський
Головач
Гребенюк
Григоревська
Грицак
Данилейко
Даниленко
Данильченко
Дармограй
Дем'яненко
Дерека
Десятник
Дзюбенко
Дмитрець
Долгополова
Дончук
Доріченко
Дудко
Д'яченко  

Дяченко
Забожчук
Захарченко
Земляченко
Зубарєв
Ільїчов
Кавун
Камінський
Каплаушенко
Карікова
Карпенко
Кириченко
Климов
Коваленко
Коваленко
Ковальчук
Ковальчук
Ковінченко
Козанашвілі
Коліуш
Кондратенко
Коновалова
Конюхов
Копачевець
Корінська
Короліщук
Коршунова
Косенко
Кравченко
Красноцвєтова
Кривошеєва
Крупник
Кульбовський
Куруленко
Куцький
Лапко
Лебедєв
Легкий
Литвинов  

Лісковська
Літвяк
Лозов'юк
Мартиненко
Матвієнко
Михайленко
Михальчук
Монастарецька
Москаленко
Москаленко
Нагорна
Нестеренко
Нікулічев
Овчинніков
Омельянчук
Онопрієнко
Орлов
Осадченко
Осиченко
Охременко
Паламарчук
Пальнікова
Панькін
Петлюк
Пивоварова
Пивоварова
Пилипенко
Плахотнюк
Прибилинська
Прилипко
Просянюк
Пустовіт
Путіліна
Пшеничний
Ремньов
Родіонов
Романова
Романюк
Русанова  

Савочкін
Сарієва
Семенюк
Семінський
Сербина
Сиротюк
Січкар
Слободенюк
Смирнова
Солонько
Стародубцева
Стогнієнко
Строков
Суханов
Суховієва
Терещенко
Тимошенко
Тищенко
Трофімова
Ушаков
Фігель
Фоснюк
Хадухін
Циганкова
Черниш
Черній
Черноконь
Чмир
Шалютіна
Шаповал
Шарко
Швалюк
Шкробат
Шульга
Щербак
Янковська
Яременко
Ярмоленко  

Переведено до 4-го класу

Абасова
Абрамова
Андерсон
Бабуцький
Байдак
Бєлова
Бєлясник
Бєсєдіна
Битько
Боганцева
Богдан
Бондар
Борисов
Важка
Василенко
Веретьонкін
Вишневська
Войтенко
Войченко
Гаврилюк
Газнюк
Галько
Гарькавенко
Гироль
Глігвашвілі
Глухенький
Голдис
Гончарова
Гончарук
Горбатюк
Гращенко
Гриник
Гусаков
Давіденко
Данилюк
Данченко
Демченко
Дубро
Євніцька
Ємець  
Ємець
Єрков
Єфименко
Жигайло
Закаменна
Зінзівер
Іглаков
Інін
Іонова
Казарян
Кашура
Кирилюк
Кириченко
Клименко
Клименко
Кобець
Кобилінська
Коваленко
Коваленко
Коваленко
Ковальчук
Ковальчук
Коган
Кондзера
Кондратюк
Копачевець
Короткий
Коршунова
Костюк
Красноцвєтов
Кривенко
Криворог
Криворучко
Крижевський
Крилова
Кудінов
Кузьминський
Купич
Купчик
Курченко  
Кучерешко
Лабага
Леваков
Левкова
Левченко
Лєбєдєва
Лиманчук
Лога
Ломачинська
Ляшенко
Мазурок
Маковишена
Мантюк
Мартинюк
Мартич
Мельниченко
Михальчук
Моторна
Нагорняк
Назаркевич
Нікітін
Нічегівський
Оганесян
Олексієнко
Остріщенко
Панасюк
Перстинчик
Петров
Писаренко
Пищенко
Подгуренко
Подколзін
Подольська
Поповіченко
Приліпко
Прищепюк
Прус
Пустовіт
Ратушнюк
Риченко  
Розпутня
Савченко
Савченко
Самко
Сергеєнкова
Сліпенко
Смоляр
Соколюк
Ставраті
Степанченко
Строков
Тараканова
Тарусін
Терещук
Тєут
Тітаренко
Ткаченко
Товстенко
Трофимчук
Уварова
Фомушкін
Фурашева
Фурса
Халепа
Хоменко
Цебрик
Череватий
Чернець
Шамшур
Шеремет
Шишківська
Щербина
Щербюк
Якименко
Яременко
Яцук  

 

Переведено до 5-го класу

Анастасьєв
Антонова
Антропова
Багінська
Бендик
Бондар
Бродовська
Брушко
Будяк
Будяк
Вергелес
Висоцький
Віннік
Власенко
Вороніна
Гаркуша
Гаркуша
Говоров
Головко
Гордієнко
Гура
Данченко
Даценко
Дащенко
Дерев'янко
Деркач
Дяченко
Єфімов
Жигунова
Журавський
Загородній
Замана

Занько
Здоренко
Зуєв
Ільченко
Канн
Карпінський
Карпова
Кирильченко
Кисунько
Кіфа
Клівак
Коваленко
Коваль
Когут
Козлова
Козяр
Кондріна
Корженевська
Корольов
Корх
Косенко
Котова
Кошелев
Кравченко
Кравченко
Куриленко
Куц
Куцький
Лабза
Лата
Лашкін
Лепетюк

Лепешина
Лисенко
Лиференко
Манжула
Марченко
Мацкова
Мельник
Мироненко
Мишоловка
Мігур
Могильний
Мороз
Нечай
Новожицький
Овчиннікова
Османов
Парубець
Пахотіна
Печерська
Побочій
Погоріла
Подвисоцький
Прудка
Пустовіт
Рак
Ракушин
Рєзанова
Рискаль
Романенко
Росавіцький
Рощук
Садовенко

Саламаха
Сверчкова
Сек
Сільченко
Скомський
Содоль
Солонько
Стус
Суслов
Татарчук
Тищенко
Тітаренко
Ткачук
Трофимчук
Трофімова
Троян
Тюріна
Фещенко
Хаванських
Цесарук
Чепіс
Черкасова
Шандрук
Шарко
Шеремет
Школяренко
Шумська
Юдакова
Якубенко
Яценко

                                                                                                                
До 6 класу

Барашкова Сергеєва Павленко Кравчук Вербівський
Бородіна Ступак Подольська Лукашенко Волчецька
Вітюк Турецька Приліпко Мазурок Гавриш
Гайдай Федоришен Проскуров Мельниченко Губар
Гоменюк Фоснюк Рудкевич Мозовенко Данилевич
Григоренко Шурміль Семенюк Обозинський Данильченко
Донченко Волківська Становська Проценко Емірсалієв
Жабровець Гасюк Терещук Рябоконь Коган
Ініна Головач Христофор Сергієнко Коркосенко
Карпова Головня Шиш Сичевська Криворог
Ковальчук Дзюнь Щербань Соколов Кучіна
Коробко Жигайло Щербань Ткаченко Оснач
Кулібаба Капінос Яфаєв Угляренко Плехоткіна
Лабага Коміренко Бакшинська Фірсанова Редчиць
Леонова Кондраток Біла Хохлова Руда
Липовенко Кравчук Глушан Шиліпук Сандрацький
Медовник Кузьменко Жигуліна Яремчук Сейтвелієв
Місюра Кузьменко Здольник Бабіцький Соломанчук
Нестроєва Линчак Іщенко Багмет Сторожицький
Онищенко Лисенко Калінін Байрамова Тисячний
Онопрієнко Лисенко Коваленко Бобровицька Третяков
Рубан Літвін Ковальчук Бонз Форостян
Савчук Маркевич Коноплянко Борисевич  

До 7 класу

Бондар Цімболинець Приходько Крупник Коротенко 
Бондаренко Чекмак Прядка Кудибин Корчак
Букалова Шельвір Романчук Курлянчик Кошкіна
Войналович Юзик Святненко Куруленко Кравчук
Голдис Юнацька Симоненко Лучинець Лопарева-Бєлєнєц
Гончаров Якубенко Старовойт Ляховська Максимович
Десятник Бакалов Терещенко Мігачов Олексюк
Дікусар Бойко Ульянова Могильов Охременко
Дончук Булгакова Чернецька Ноженко Просвєтов
Дудін Волинець Черняк Попович Редька
Ігнатенко Воронін Шендрик Польченко Редька
Калиновська Гордієнко Школьна Руденко Рєзанов
Кича Гречка Беров Сарієв Розсоха
Леончик Дробков Блінов Семенюк Слободенюк
Литвин Дроздюк Бондаренко Сільченко Снурніков
Ломико Ільніцька Борщевська Ткаченко Солодуха
Лушин Іщенко Будяк Циганов Сторожук
Малюшицький Касянюк Гавриленко Шкарбан Сухенко
Матейко Кучерук Головач Брановицька Тимошенко
Партиченко Лисюк Гула Глущенко Шевченко
Прилипко Лупій Гуляницький Євсєєва  Шипотинська
Сербина Овчинніков Звягінцева Жогін Шокрі
Ткаченко Олешко Клочков Жогін  
Хіміч Павленко Копчинська Зайцев  

До 8 класу

Балаба Охріменко Златоус Франчук Кобець
Березовська Пушко Клименко Шидловский Кожевніков
Білоусько Пшенична Ключников Яременко Колесникова
Бордюжак Репік Козлов Бездудний Копчинський
Бузинний Руда Колесніченко Березовська Корх
Гасанов Свистілка Корованенко Білоус Кузуб
Гороховський Сірик Кузнєцова Бойко  Малашенков
Денисенко Тройна Мишоловка Гасило  Мартинюк
Закаменний Федоровський Олійник Гончаренко Невойт
Колісник Хала Павленко Горбась Оверчук
Крупа Шалаєв Поліщук Григ Платонова
Лисенко Шаповал Поповіченко Дерюшев Ратушнюк
Лога Акімова Пучініна Дорошенко Рощук
Мазуренко Андрющенко Самойлов Зволь Рябова
Максименко Гасанова Святний Івансон Цимбалюк
Мальона Голуб Семен Івах Чурюкова
Мартиненко Гончаренко Степанченко Ісаєв Чорноіван
Махаринський Грінь Стрілець Камінський  
Навроцький Добриднюк  Толбанова Кардаш  
Орлов Жук Троцько Карпов  
Орловський Журавель Урсуленко Кашура  

До 9 класу

Васильковський Степанюк Молочко Калінін Домашевська
Віннік Сторожчук Пальніков Каплюк Жидченко
Гергелюк Сторожчук Плохотнюк Касьянова Ігошина
Губар Терлецька Рахно Кимачинський  Качанов
Дишкантюк Томашевська Рудий Койда Комарчук
Дідусенко Трофімова Рухаленко Колот Мартин
Довганюк Хачатрян Стрельчук Коміренко Мартиненко
Ілюк Хорошун Теличкань Кононенко Мацієвський
Іщук Шкатюк Ткаченко Леонтьєв Медвєдєва
Кацубо Багіров Удовенко Любченко Нічегівський
Кракович Волчецька Хоптюк Михальчук Обуховська
Літовка Горбатюк Худяков Моргун Огороднійчук
Михайлова Дударенко Авад Мосюра Підгайний
Ніка Зінзівер Біла Немченко Приходько
Оборський Ісаєвич Бонз Ратошнюк Раєвська
Педич Коган Габрель Скороход Семенець
Первушен Козка Гакало Смоляр Стельмащук
Ровінський Кульбовська Ганжа Штойко Федотюк
Рудіч Матейко Глушман Бєлік  
Савагіров Матійко Жердєв - Олексіюк Волощун  
Сорокоумова Мишеніна Забудський Данилейко  

До 11 класу

Долгополов Процайло Білик Семененко Негрій
Заєць Саєнко Гамон Середа Пустовіт
Іваннікова Салієнко Довгаленко Сторожук Рогуліна
Колесніченко Смирнова Златоус Ткаченко Родіна
Кравчук Соловей Москалюк Турченко Руднік
Кравчук Стрілець Мушта Янковська Сілкін
Курінной Терешко Неумита Агаркова Скаля
Курочка Ткаченко Панкратов Дружинський Солов'янчик
Литвинчук Токар Пархомчук Єрмак Сусленко
Малих Трандасір Римжа Загреба Терещенко
Потапенко Хоптюк Розпутній Карзанова Тищенко
Примаченко Андреєва Рудачева Литвиненко Ткаченко
        Харченко
Login