Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Додатковий набір на вільні місця до 6-х класів відбудеться 27.12.2018р. Чекаємо Вас і ваших дітей об 11.00 у холі школи.
Детальніше...

07.12.18
Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського (5-Г клас)
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

05.12.18
Акція «Солодкий подарунок воїнам АТО»
Детальніше...

Всі новини »

Англійська мова

  Переможець Клас Місце
Англійська мова
2 класи
1 Тищенко Єва Олегівна I
2 Савочкін Вольга Дмитрович I
3 Пилипенко Дмитро Олександрович I
4 Суховієва Анастасія Олексіївна I
5 Куруленко Марія Василівна II
6 Лапко Олександр Андрійович II
7 Просянюк Тімур Сергійович II
8 Дудко Єлизавета Андріївна II
9 Русанова Софія Ремівна II
10 Смирнова Дар'я Олександрівна II
11 Пустовіт Ірина Ярославівна III
12 Сарієва Олександра Русланівна III
13 Мартиненко Ксенія Вікторівна III
14 Ушаков Павло Сергійович III
15 Букалова Поліна Денисівна III
16 Ковальчук Софія Олександрівна III
3 класи
1 Хоменко Євгенія Максимівна I
2 Дубро Кароліна Максимівна I
3 Риченко Діана Вадимівна I
4 Сліпенко Софія Олексіївна I
5 Подколзін Родіон Олександрович II
6 Іонова Росава Ярославівна II
7 Оганесян Овсана Айківна II
8 Байдак Маргаріта Валеріївна II
9 Мазурок Катерина Владиславівна II
10 Глігвашвілі Вероніка Мамуківна II
11 Яцук Яна Олегівна II
12 Вишневська Аріна Радіонівна II
13 Криворог Георгій Олексійович III
14 Купчик Вікторія Юріївна III
15 Бабуцький Кирило Юрійович III
16 Короткий Богдан Геннадійович III
17 Фурашева Крістіна Олексіївна  III
18 Михальчук Микита Васильович III
19 Уварова Єлизавета Валеріївна III
4 класи
1 Рак Богдан Юрійович I
2 Висоцький Макар Іванович I
3 Печерська Вероніка Вікторівна II
4 Єфімов Єгор Сергійович II
5 Кравченко Карина Романівна II
6 Парубець Владислав Євгенович II
7 Османов Олександр Романович III
8 Ракушин Микита Вадимович III
9 Вергелес Евген Денисович III
10 Манжула Єгор Дмитрович III
11 Скомський Олександр Володимирович III
12 Косенко Ігор Олегович III
13 Когут Вероніка Володимирівна III
14 Козлова Марія Сергіївна III
Login