Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Додатковий набір на вільні місця до 6-х класів відбудеться 27.12.2018р. Чекаємо Вас і ваших дітей об 11.00 у холі школи.
Детальніше...

07.12.18
Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського (5-Г клас)
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

05.12.18
Акція «Солодкий подарунок воїнам АТО»
Детальніше...

Всі новини »

Конкурс читців

  Переможець Клас Місце
Конкурс читців
1 класи
1 Тітаренко Юлія Андріївна I
2 Щиголєв Микита Максимович I
3 Кирик Глєб Степанович I
4 Караван Злата Олександрівна I
5 Горшкова Єлизавета Олександрівна II
6 Савчук Аріна Максимівна II
7 Палій Костянтин Ярославович II
8 Ціник Андрій Володимирович II
9 Шкарбан Олексій Вікторович II
10 Звєрєва Кіра Давидівна II
11 Медведєва Марія Василівна II
12 Деренюк Милана Романівна III
13 Покатаєв Максим Євгенійович III
14 Халяпін Нікіта Денисович III
15 Федорова Катерина Олександрівна III
16 Вахмянін Дмитро Андрійович III
17 Гунько Владислава Олександрівна III
2 класи
1 Шалютіна Олександра Олексіївна I
2 Семінський Єгор Олександрович I
3 Лапко Олександр Андрійович I
4 Красноцвєтова Дар’я Дмитрівна I
5 Лозов'юк Аріна Русланівна II
6 Ушаков Павло Сергійович II
7 Нагорна Єлизавета Ігорівна II
8 Омельянчук Назар Ярославович II
9 Тищенко Єва Олегівна II
10 Волинець Олексій Миколайович II
11 Стародубцева Анастасія Віталіївна II
12 Петлюк Поліна Кирилівна II
13 Семенюк Аріна Сергіївна II
14 Конюхов Артур Сергійович III
15 Козанашвілі Кіра Суліківна III
16 Нікулічев Іван Сергійович III
17 Охременко Ярослав Анатолійович III
18 Слободенюк Артем Володимирович III
19 Фігель Владислав Сергійович III
3 класи
1 Оганесян Овсана Айківна I
2 Мантюк Юлія Юріївна I
3 Нікітін Артем Євгенович II
4 Лога Андрій Андрійович II
5 Риченко Діана Вадимівна II
6 Бєсєдіна Поліна Дмитрівна III
7 Терещук Ірина Володимирівна III
8 Хоменко Євгенія Максимівна III
9 Єрков Дмитро Євгенович III
10 Михальчук Микита Васильович III
11 Петров Іван Данилович III
12 Приліпко Ганна Сергіївна III
13 Кондратюк Єгор Юрійович III
4 класи
1 Когут Вероніка Володимирівна I
2 Кіфа Роман Русланович II
3 Побочій Софія Юріївна III
4 Бендик Макар Сергійович III
5 Віннік Анна Олександрівна III
6 Кисунько Марія Максимівна III
7 Пахотіна Катерина Олегівна III
8 Тищенко Анастасія Олександрівна III
9 Данченко Вікторія Теймуразівна III
Login