Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

03.12.18
Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» провів зустріч з учнями 5-А класу
Детальніше...

01.12.18
План виховної роботи на грудень 2018-2019 н.р.
Детальніше...

30.11.18
«Молодь обирає здоровий спосіб життя» (8 класи)
Детальніше...

Всі новини »

Логіка, ребуси

  Переможець Клас Місце
Логіка, ребуси
1 класи
1 Халяпін Нікіта Денисович I
2 Звєрєва Кіра Давидівна I
3 Караван Злата Олександрівна I
4 Дубравська Еліза Юріївна II
5 Вірич Діана Сергіївна II
6 Тарасенко Олександр Миколайович II
7 Гунько Владислава Олександрівна II
8 Медведєва Марія Василівна II
9 Ушаков Даніїл Романович III
10 Антропова Анастасія Романівна III
11 Василенко Артем Максимович III
12 Палій Костянтин Ярославович III
13 Хорошун Маргарита Юріївна III
14 Фірсова Маргарита Вікторівна III
15 Вахмянін Дмитро Андрійович III
16 Кирик Глєб Степанович III
17 Костецький Марк Андрійович III
2 класи
1 Пшеничний Єгор Олегович I
2 Мартиненко Ксенія Вікторівна I
3 Лозов'юк Аріна Русланівна II
4 Березинець Діана Віталіївна II
5 Куруленко Марія Василівна II
6 Циганкова Анастасія Вадимівна II
7 Пилипенко Дмитро Олександрович II
8 Тищенко Єва Олегівна II
9 Ушаков Павло Сергійович III
10 Карікова Софія Вячеславівна III
11 Лапко Олександр Андрійович III
12 Терещенко Ілля Олександрович III
13 Русанова Софія Ремівна III
14 Шаповал Вероніка Сергіївна III
15 Нікулічев Іван Сергійович III
16 Коваленко Діана Антонівна III
17 Савочкін Вольга Дмитрович III
3 класи
1 Короткий Богдан Геннадійович I
2 Лога Андрій Андрійович I
3 Боганцева Ірина Ігорівна I
4 Приліпко Ганна Сергіївна II
5 Ратушнюк Іван Андрійович II
6 Купич Софія Ігорівна II
7 Фурашева Крістіна Олексіївна  II
8 Остріщенко Дарина Костянтинівна II
9 Ємець Марія Сергіївна III
10 Гаврилюк Єва Віталіївна III
11 Важка Дар’я Олександрівна  III
12 Крилова Дар’я Сергіївна III
13 Бабуцький Кирило Юрійович III
14 Голдис Павєл Олегович III
15 Хоменко Євгенія Максимівна III
16 Маковишена Марія Богданівна III
4 класи
1 Рак Богдан Юрійович I
2 Віннік Анна Олександрівна I
3 Козлова Марія Сергіївна I
4 Бродовська Каріна Вячеславівна II
5 Клівак Андрій Євгенович II
6 Печерська Вероніка Вікторівна II
7 Косенко Ігор Олегович II
8 Шандрук Олександра Сергіївна III
9 Замана Софія Анатоліївна III
10 Котова Катерина Романівна III
11 Черкасова Аріна Андріївна III
12 Багінська Тетяна Юріївна III
13 Кисунько Марія Максимівна III
Login