Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...

07.12.18
Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського (5-Г клас)
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

05.12.18
Акція «Солодкий подарунок воїнам АТО»
Детальніше...

03.12.18
Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» провів зустріч з учнями 5-А класу
Детальніше...

Всі новини »

Математика

  Переможець Клас Місце
Математика
1 класи
1 Халяпін Нікіта Денисович I
2 Шкарбан Олексій Вікторович I
3 Караван Злата Олександрівна I
4 Гунько Владислава Олександрівна I
5 Беляєва Анна Василівна II
6 Єременко Владислава Антонівна II
7 Єфімова Олеся Сергіївна II
8 Палій Костянтин Ярославович II
9 Кирик Глєб Степанович II
10 Медведєва Марія Василівна II
11 Дубравська Еліза Юріївна III
12 Деренюк Милана Романівна III
13 Хмельницька Анастасія Богданівна III
14 Вірич Діана Сергіївна III
15 Фірсова Маргарита Вікторівна III
16 Кавка Остап Тарасович III
17 Ковальчук Олександра Олексіївна III
18 Сіменець Андрій Олександрович III
2 класи
1 Лапко Олександр Андрійович I
2 Просянюк Тімур Сергійович I
3 Коваленко Діана Антонівна I
4 Кравченко Євген Вікторович II
5 Захарченко Михайло Олегович II
6 Лозов'юк Аріна Русланівна II
7 Прилипко Дмитро Валентинович II
8 Слободенюк Артем Володимирович II
9 Букалова Поліна Денисівна III
10 Ушаков Павло Сергійович III
11 Дармограй Ольга Романівна III
12 Москаленко Кирило Павлович III
13 Крупник Катерина Дмитрівна III
14 Карікова Софія Вячеславівна III
3 класи
1 Приліпко Ганна Сергіївна I
2 Бабуцький Кирило Юрійович II
3 Подколзін Родіон Олександрович II
4 Ратушнюк Іван Андрійович II
5 Газнюк Валерія Олександрівна II
6 Короткий Богдан Геннадійович II
7 Фурашева Крістіна Олексіївна  II
8 Самко Іван Дмитрович III
9 Мантюк Юлія Юріївна III
10 Коршунова Олександра Вікторівна III
11 Євніцька Вероніка Олександрівна III
12 Гироль Гліб Максимович  III
13 Кондзера Владислав Анатолійович III
14 Яцук Яна Олегівна III
4 класи
1 Трофимчук Володимир Ігорович I
2 Косенко Ігор Олегович I
3 Рак Богдан Юрійович II
4 Віннік Анна Олександрівна II
5 Замана Софія Анатоліївна III
6 Черкасова Аріна Андріївна III
7 Клівак Андрій Євгенович III
8 Ільченко Анастасія Юріївна III
9 Кіфа Роман Русланович III
10 Пахотіна Катерина Олегівна III
Login