Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Шановні батьки майбутніх першокласників!
Просимо слідкувати за інформацію щодо вступу до першого класу 2019-2020 навчального року на офіційних джерелах МОН та сайті школи після 15 січня 2019 року. Дату та час проведення «Дня відкритих дверей» буде висвітлено на сайті закладу та в найближчих до школи садочках. Слідкуйте за новинами на сайті.
З повагою, адміністрація школи
Детальніше...

11.02.19
Вітаємо Сусленка Матвія з перемогою у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій «ITalent» для дітей та учнівської молоді у номінації «Розробка гри»
Детальніше...

08.02.19
Вперше у спеціалізованій школі відбувся тиждень міжпредметних проектів
Детальніше...


Шановні батьки!
Батьків учнів 11-х класів запрошуємо 07 лютого 2019 року на конференцію «ЗНО-2019, вступ до ВНЗ», яка відбудеться о 18.30 в каб.229
Детальніше...

Всі новини »

Мистецтво

  Переможець Клас Місце
Мистецтво
1 класи
1 Коряцька Аліса Сергіївна I
2 Грибкова Вероніка Сергіївна I
3 Філінюк Єва Сергіївна I
4 Хмельницька Анастасія Богданівна I
5 Паламарчук Марія Олександрівна II
6 Златоус Анісія Дмитрівна II
7 Леонова Анастасія Юріївна II
8 Штурмак Діана Олександрівна II
9 Гунько Владислава Олександрівна II
10 Медведєва Марія Василівна II
11 Михайлишина Анастасія Максимівна III
12 Іслямова Єва Андріївна III
2 класи
1 Данильченко Серафіма Вікторівна I
2 Романова Варвара Андріївна I
3 Семенюк Аріна Сергіївна I
4 Букалова Поліна Денисівна II
5 Лісковська Софія Ігорівна II
6 Нестеренко Софія Дмитрівна II
7 Кравченко Євген Вікторович III
8 Пальнікова Софія Вікторівна III
9 Григоревська Ангеліна Олександрівна III
10 Дмитрець Варвара Романівна III
11 Овчинніков Андрій Сергійович III
12 Бондаренко Аліна Ігорівна III
13 Прибилинська Сінтія Степанівна III
14 Сарієва Олександра Русланівна III
15 Корінська Віра Олександрівна III
16 Солонько Аріна Вячеславівна III
3 класи
1 Гончарова Любов Юріївна I
2 Важка Дар’я Олександрівна  I
3 Закаменна Майя Юріївна I
4 Лиманчук Вероніка Василівна II
5 Поповіченко Іванна Олегівна II
6 Савченко Соломія Ігорівна II
7 Яцук Яна Олегівна II
8 Гаврилюк Єва Віталіївна II
9 Ляшенко Світлана Олександрівна III
10 Степанченко Поліна Іванівна III
11 Костюк Діана Валентинівна III
12 Подгуренко Дар’я Олегівна III
13 Мартинюк Діана Дмитрівна III
14 Євніцька Вероніка Олександрівна III
15 Сліпенко Софія Олексіївна III
4 класи
1 Кондрін Анастасія Дмитрівна I
2 Антонова Софія Андріївна I
3 Гура Ліліана Сергіївна I
4 Занько Марія Андріївна II
5 Антропова Валерія Романівна II
6 Бендик Макар Сергійович II
7 Кравченко Вікторія Олексіївна II
8 Вороніна Поліна Олександрівна III
9 Лисенко Софія Володимирівна III
10 Овчиннікова Марія Сергіївна III
11 Саламаха Ірина Сергіївна III
12 Багінська Тетяна Юріївна III
Login