Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Шановні батьки майбутніх першокласників!
Просимо слідкувати за інформацію щодо вступу до першого класу 2019-2020 навчального року на офіційних джерелах МОН та сайті школи після 15 січня 2019 року. Дату та час проведення «Дня відкритих дверей» буде висвітлено на сайті закладу та в найближчих до школи садочках. Слідкуйте за новинами на сайті.
З повагою, адміністрація школи
Детальніше...

11.02.19
Вітаємо Сусленка Матвія з перемогою у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій «ITalent» для дітей та учнівської молоді у номінації «Розробка гри»
Детальніше...

08.02.19
Вперше у спеціалізованій школі відбувся тиждень міжпредметних проектів
Детальніше...


Шановні батьки!
Батьків учнів 11-х класів запрошуємо 07 лютого 2019 року на конференцію «ЗНО-2019, вступ до ВНЗ», яка відбудеться о 18.30 в каб.229
Детальніше...

Всі новини »

Найрозумніший

  Переможець Клас Місце
Найрозумніший
1 класи
1 Вірич Діана Сергіївна I
2 Халяпін Нікіта Денисович I
3 Лівончик Діана Миколаївна I
4 Шкарбан Олексій Вікторович II
5 Гунько Владислава Олександрівна II
6 Караван Злата Олександрівна II
7 Подколзін Єгор Олександрович II
8 Ушаков Даніїл Романович  III
9 Кавка Остап Тарасович III
10 Ковальчук Олександра Олексіївна III
11 Фірсова Маргарита Вікторівна III
2 класи
1 Прилипко Дмитро Валентинович I
2 Савочкін Вольга Дмитрович I
3 Слободенюк Артем Володимирович II
4 Мартиненко Ксенія Вікторівна II
5 Тищенко Єва Олегівна II
6 Ковінченко Захар Миколайович II
7 Ушаков Павло Сергійович II
8 Шаповал Вероніка Сергіївна III
9 Семінський Єгор Олександрович III
3 класи
1 Короткий Богдан Геннадійович I
2 Яцук Яна Олегівна I
3 Риченко Діана Вадимівна II
4 Остріщенко Дарина Костянтинівна II
5 Приліпко Ганна Сергіївна II
6 Уварова Єлизавета Валеріївна II
7 Лога Андрій Андрійович III
8 Крилова Дар’я Сергіївна III
9 Мартич Юлія Ігорівна III
10 Іглаков Олександр Вячеславович III
4 класи
1 Замана Софія Анатоліївна I
2 Косенко Ігор Олегович I
3 Тюріна Єлизавета Михайлівна II
4 Черкасова Аріна Андріївна III
5 Віннік Анна Олександрівна III
6 Карпова Поліна Валеріївна III
Login