Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

03.12.18
Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» провів зустріч з учнями 5-А класу
Детальніше...

01.12.18
План виховної роботи на грудень 2018-2019 н.р.
Детальніше...

30.11.18
«Молодь обирає здоровий спосіб життя» (8 класи)
Детальніше...

Всі новини »

Природознавство

  Переможець Клас Місце
Природознавство
1 класи
1 Фірсова Маргарита Вікторівна I
2 Дубравська Еліза Юріївна II
3 Сухаревський Матвій Володимирович II
4 Деренюк Милана Романівна II
5 Хорошун Маргарита Юріївна II
6 Тарасенко Олександр Миколайович II
7 Шкарбан Олексій Вікторович II
8 Горшкова Єлизавета Олександрівна III
9 Паламарчук Марія Олександрівна III
10 Ботвінов Ігор Сергійович III
11 Скопюк Ярослава Володимирівна III
12 Єфімова Олеся Сергіївна III
13 Халяпін Нікіта Денисович III
14 Гунько Владислава Олександрівна III
15 Караван Злата Олександрівна III
16 Костецький Марк Андрійович III
2 класи
1 Говядовський Владислав Сергійович I
2 Прилипко Дмитро Валентинович I
3 Коваленко Діана Антонівна I
4 Кравченко Євген Вікторович 2A II
5 Ушаков Павло Сергійович II
6 Нестеренко Софія Дмитрівна II
7 Шаповал Вероніка Сергіївна II
8 Тимошенко Ілля Олександрович 2A III
9 Ковальчук Софія Олександрівна III
10 Москаленко Кирило Павлович III
11 Доріченко Крістіна Андріївна III
12 Нагорна Єлизавета Ігорівна III
13 Пилипенко Дмитро Олександрович III
14 Пивоварова Катерина Ігорівна III
15 Дзюбенко Вікторія Артемівна III
16      
17      
18      
19      
3 класи
1 Крилова Дар’я Сергіївна I
2 Ємець Марія Сергіївна I
3 Мантюк Юлія Юріївна I
4 Сліпенко Софія Олексіївна I
5 Назаркевич Вероніка Олегівна II
6 Оганесян Овсана Айківна II
7 Риченко Діана Вадимівна II
8 Фурашева Крістіна Олексіївна  II
9 Прус Вадим Віталійович II
10 Бєлясник Анастасія Андріївна II
11 Приліпко Ганна Сергіївна II
12 Короткий Богдан Геннадійович III
13 Мартич Юлія Ігорівна III
14 Подгуренко Дар’я Олегівна III
15 Мартинюк Діана Дмитрівна III
16 Єфименко Олександр Васильович III
4 класи
1 Шеремет Тимур Сергійович I
2 Когут Вероніка Володимирівна I
3 Черкасова Аріна Андріївна II
4 Бондар Вероніка Сергіївна II
5 Кисунько Марія Максимівна II
6 Замана Софія Анатоліївна III
7 Тітаренко Максим Сергійович III
8 Погоріла Діана Олександрівна III
9 Шарко Любомир Тарасович  III
10 Козлова Марія Сергіївна III
Login