Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

03.12.18
Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» провів зустріч з учнями 5-А класу
Детальніше...

01.12.18
План виховної роботи на грудень 2018-2019 н.р.
Детальніше...

30.11.18
«Молодь обирає здоровий спосіб життя» (8 класи)
Детальніше...

Всі новини »

Усний рахунок

  Переможець Клас Місце
Усний рахунок
1 класи
1 Дубравська Еліза Юріївна I
2 Сухаревський Матвій Володимирович I
3 Покатаєв Максим Євгенійович I
4 Халяпін Нікіта Денисович I
5 Медведєва Марія Василівна I
6 Грищук Руслан Іванович II
7 Вірич Діана Сергіївна II
8 Єременко Владислава Антонівна II
9 Караван Злата Олександрівна II
10 Василенко Артем Максимович III
11 Якименко Єва Сергіївна III
12 Кирик Глєб Степанович III
13 Фірсова Маргарита Вікторівна III
14 Гунько Владислава Олександрівна III
15 Сіменець Андрій Олександрович III
2 класи
1 Карікова Софія Вячеславівна I
2 Пилипенко Дмитро Олександрович I
3 Пшеничний Єгор Олегович I
4 Слободенюк Артем Володимирович I
5 Ковальчук Софія Олександрівна II
6 Ковальчук Анастасія Романівна II
7 Коваленко Діана Антонівна II
8 Нікулічев Іван Сергійович II
9 Шаповал Вероніка Сергіївна II
10 Захарченко Михайло Олегович III
11 Короліщук Михайло Володимирович III
12 Крупник Катерина Дмитрівна III
13 Черниш Данило Миколайович III
14 Прилипко Дмитро Валентинович III
15 Савочкін Вольга Дмитрович III
3 класи
1 Гироль Гліб Максимович  I
2 Єрков Дмитро Євгенович II
3 Риченко Діана Вадимівна II
4 Хоменко Євгенія Максимівна II
5 Фомушкін Олександр Андрійович II
6 Яцук Яна Олегівна II
7 Петров Іван Данилович II
8 Шеремет Дмитро Максимович II
9 Бабуцький Кирило Юрійович III
10 Данилюк Олександра Євгенівна III
11 Фурашева Крістіна Олексіївна  III
12 Череватий Артем Олександрович III
13 Яременко Іван Юрійович III
4 класи
1 Трофимчук Володимир Ігорович I
2 Ткачук Максим Вадимович I
3 Мельник Максим Дмитрович I
4 Косенко Ігор Олегович I
5 Тітаренко Максим Сергійович II
6 Бендик Макар Сергійович II
7 Лашкін Давид Михайлович II
8 Кисунько Марія Максимівна II
9 Мацкова Вікторія Сергіївна III
10 Клівак Андрій Євгенович III
11 Рак Богдан Юрійович III
12 Садовенко Євген Анатолійович III
13 Віннік Анна Олександрівна III
14 Загородній Максим Володимирович III
Login