Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Додатковий набір на вільні місця до 6-х класів відбудеться 27.12.2018р. Чекаємо Вас і ваших дітей об 11.00 у холі школи.
Детальніше...

07.12.18
Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського (5-Г клас)
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

05.12.18
Акція «Солодкий подарунок воїнам АТО»
Детальніше...

Всі новини »

Архів 2011-2012

 »   »   »  Архів 2011-2012

СПИСОК
учнів-переможців ІI (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України ( 2011-2012 н. р.)

П.І.Б. учня Клас Відділення Секція Місце
1 Кулівник Крістіна Олегівна 9 Хімії та біології Соціальної психології І
2 Кулівник Крістіна Олегівна 9 Філології та мистецтвознавства Французької літератури ІІ
3 Кулівник Крістіна Олегівна 9 Технічних наук Машинобудування та робототехніки ІІІ
4 Сербін Богдан Сергійович 9 Екології та аграрних наук Лісознавства та агрономії, охорони довкілля та збалансованого природокористування І
5 Скрипка Анастасія Віталіївна 9 Хімії та біології Загальної біології та біології людини ІІ
6 Цимболинець Владислав Олександрович 9 Екології та аграрних наук Екології рослинного світу (ботаніка) ІІІ
7 Бєлік Євгеній Ігорович 10 Технічних наук Інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій І
8 Карпенко Дмитро Олександрович 10 Технічних наук Електроніки та приладобудування ІІ
9 Гриснюк Денис Сергійович 10 Технічних наук Машинобудування та робототехніки ІІ
10 Москаленко Олександр Олегович 10 Технічних наук Машинобудування та робототехніки ІІІ
11 Голяк Оксана Олексіївна 11 Історії та географії Історії України ІІІ

СПИСОК
учнів-переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України ( 2011-2012 н. р.)

ПІБ учня Клас Науковий керівник
Педагогічний керівник
Місце
     Секція прикладної математики
 1  Давиденко Олександр Костянтинович  10Б  Хіценко Л.Є.  ІІІ
Секція  літературна творчість
 2 Карпенко Вікторія Леонідівна 11А Федько Л.А. ІІ
     Секція географії та геології
 3 Яцюк Каріна Олександрівна  Бєлік І.В. I
Секція валеології
4 Гупало Тетяна Олесандрівна Волошина А.М. І
     Секція клінічної медицини
 5 Скрипка Анастасія Віталіївна
Волошина А.М.
ІІІ
     Секція соціальної психології
 6 Кроль Анастасія Ігорівна Волошина А.М. ІІІ
     Секція загальної  психології
 7 Кулівник Крістіна Олегівна Волошина А.М. І
8 Гупало Тетяна Олександрівна Волошина А.М. ІІ
Секція теорія перекладу
9 Манойло Марія Миколаївна 10Б Омельянчук О.М. ІІ
Секція теоретичної фізики
10 Савченко Тарас Вікторович 9-Б Сидоркін Є.М. І
11 Хамровський Максим Миколайович 10Б Сидоркін Є.М. І
Секція науково-технічна творчість та винахідництво
12 Карпенко Дмитро Олександрович 10-Б Соколов В.А. І
Секція безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем
13 Бєлік Євгеній Ігорович 10Б Шпаченко О.І. Сахацька В.Б. І
     Секція мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм
 14 Кулівник Крістіна Олегівна 9-Б  Соколов В.А. І
Секція: Аерофізика та космічні дослідження
15 Гриснюк Денис Сергійович 10-Б Соколов В.А. Сидоркін Є.М. І

 

Login