Інформація щодо набору до 1-х класів 2022-2023 н.р.
Детальніше...

28.06.22
Конституція України – символ незалежності держави
Детальніше...

16.06.22
Вручення одинадцятикласникам Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти
Детальніше...

01.06.22
Список дітей, зарахованих до 1-го класу спеціалізованої школи №304 2021-2022 н.р.
Детальніше...

31.05.22
Останній навчальний день 2022
Детальніше...

Всі новини »

Тиждень математики та інформатики

 »   »   »   »   »  Тиждень математики та інформатики

План проведення тижня педмайстерності з математики та інформатики по спеціалізованій школі №304 2012-2013 н.р

Дата Назва заходу
19.11  Конкурс газет 5-11 класи
 Виставка математичних моделей
 5-А,Г- «Математичний штурм»
 7-В - «Урок-казка»
 7-А,Б - КВК
20.11  5-В- Перше знайомство з МАН «Магічні квадрати»
 6-В - «Математична вікторина»
 8-Б - «Математичний штурм»
21.11  8-А- Естафета
 9-Б - «Вікторина математична»
 9-В - «Жінки-математики»
 Інтелектуальна гра для знавців інформатики 8 класи
22.11  5-6 урок каб. № 305-МАН захист І етап
 6-А - Математичний двобій
 Конкурс газет «Інформаційні технології навколо нас  5-9 кл.
 Турнір «Знавців інформатики»  6 кл.
23.11  7-Г-КВК
 10-А, Б - Математичні софізми
 6-Б - «Математичний штурм»
 9-А- «Брейн-ринг»
 Оголошення підсумку тижня, вручення грамот.
 Казка «Комп’ютер - мій друг» 5 кл
 Захист робіт МАН 9-11 кл.

Переможцями І (шкільного) етапу олімпіади з математики стали:

5-В клас 
Сусленко Матвій – І
Литвиненко Ярослав - ІІ
Пустовіт Валерія – ІІІ
Бондаренко Вадим – ІІІ
Гаврільченко  Софія – ІІІ

6 класи
Гончарова Анжеліка – І (6-А)
Козирєва Юлія – ІІІ (6-Б)
Хачатрян Мкртич – ІІ (6-В)
Прокопюк Вікторія – ІІІ (6-В)

7 класи
Ноженко Віталій – ІІ (7-А)
Осадчук Софія – ІІІ (7-В)
Троцько Христина – І (7-Г)

8 класи
Григорець Олександр – ІІ (8-А)
Шкатюк Микита – ІІІ (8-А)
Коваленко Ігор – І (8-Б)
Винниченко Максим – ІІІ (8-Б)

9 класи
Сербіна Тетяна – І (9-В)
Сусленко Єгор – ІІ (9-В)
Дядюшка Максим – ІІІ (9-В)

10 класи
Гупало Тетяна – ІІ (10-А)
Михнюк Олексій – ІІ (10-А)
Кулівник Крістіна – ІІІ (10-Б)

11 класи
Савлук Олена – І (11-Б)
Сірай Олена – ІІ (11-Б)
Давиденко Олександр – ІІІ (11-Б)

Перемогли у конкурсі газет з математики та інформатики
І місце – Махлай Дарина – 6 – В клас
ІІ місце – Васильковський Сергій 9 – В клас
ІІІ місце – Третейніченко Ірина, Кислюк Яна, Пустовіт Валерія, Негрій Анна

Login