Інформація щодо набору до 1-х класів 2022-2023 н.р.
Детальніше...

28.06.22
Конституція України – символ незалежності держави
Детальніше...

16.06.22
Вручення одинадцятикласникам Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти
Детальніше...

01.06.22
Список дітей, зарахованих до 1-го класу спеціалізованої школи №304 2021-2022 н.р.
Детальніше...

31.05.22
Останній навчальний день 2022
Детальніше...

Всі новини »

МАН-Юніор

 »   »   »   »  МАН-Юніор

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, команда учнів школи взяла участь у конкурсі «МАН-Юніор» у номінаціях «технік-юніор» - 12 учнів 5-11 класів –координатор вчитель інформатики Соколов В.А., «історик-юніор» - 14 учнів 7-11 кл – координатор вчитель історії Каран В.В., «еколог- юніор» - 15 учнів 5 кл - координатор вчитель хімії Бородіна О.В.

Учні школи отримали 31 призове місце, всього взяли участь у всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН –Юніор» 41 учень нашої школи. Вітаємо переможців та учасників!

ПІ учня клас номінація місце
1 Загородній Владислав технік І
2 Крупський Андрій Технік І
3 Садовенко Дмитро Технік І
4 Щепанкевич Софія Технік І
5 Григорець Олександр технік І
6 Гордієнко Ігор Технік І
7 Осичанський Дмитро Технік І
8 Давиденко Олександр 11Б Технік ІІ
9 Третякова Єлизавета Технік ІІ
10 Величко Нікіта Технік ІІ
11 Фещенко Марія 11Б Технік Учасник
12 Станіславська Вероніка технік учасник

 

Всього -12 І м-7 ІІм -3 учасн.-2
13 Мелащенко Олексій історик І
14 Глушман Тетяна історик І
15 Григорець Олександр Історик І
16 Гордієнко Ігор Історик І
17 Величко Нікіта Історик І
18 Загородній Владислав Історик І
19 Садовенко Дмитро Історик І
20 Гупало Тетяна 10А Історик І
21 Крупський Андрій Історик І
22 Щепанкевич Софія Історик І
23 Іглакова Анастасія Історик І
24 Давиденко Олександр 11Б Історик ІІ
25  Вовк Анастасія  11Б Історик ІІ
26 Кушнір Владислава Історик учасник

 

Всього -14 І м-11 ІІм -2 учасн.-1
27 Гаврільченко Софія еколог І
28 Харченко Варвара еколог І
29 Сторожицький Роман еколог І
30 Бондаренко Вадим еколог І
31 Сусленко Матвій еколог ІІ
32 Бєлік Даніїл еколог ІІ
33 Князев Глеб еколог ІІ
34 Могилянець Катерина еколог ІІ
35 Ткаченко Максим еколог Учасник
36 Пустовіт Валерія еколог Учасник
37 Литвиненко Ярослав еколог учасник
38 Сілкін Томаш еколог Учасник
39 Негрій Анна еколог Учасник
40 Шкот Вероніка еколог Учасник
41 Ткаченко Федір еколог учасник

 

Всього -15 І м-4 ІІм -4 учасн.-7

 

Login