Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Шановні батьки!
Наш навчальний заклад цінує та поважає індивідуальність кожної дитини. Шкільна форма не вимагається, але просимо Вас допомогти дитині вдягнутися до школи.
Детальніше...

12.04.19
Графік проведення державної підсумкової атестації здобувачів базової середньої загальної освіти
Детальніше...

12.04.19
Графік проведення основної сесії ЗНО - 2019
Детальніше...

12.04.19
Всеукраїнський урок «Громадське здоров’я»
Детальніше...

Всі новини »

Шкільні олімпіади з інформатики та інформаційних технологій

 »   »   »   »  Шкільні олімпіади з інформатики та інформаційних технологій

В рамках плану проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2013-2014 н.р. в спеціалізованій школі № 304 м. Києва відбулися олімпіади з інформатики та інформаційних технологій.

10 жовтня учні 8-11 класів продемонстрували свої знання та здібності з веб-дизайну , а учні 5-11 класів з комп’ютерної графіки.

21 жовтня відбулася олімпіада, в якій брали участь програмісти. 24 жовтня володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями продемонстрували учні 8-11 класів.

На жаль, активність була невисокою. Загалом в олімпіадах взяв участь 61 учень.






Переможцями визнано:
Web-дизайн
1 місце - Коваленко Ігор (9-Б)
2 місце - Нестеренко Єгор (8-В)
3 місце - Слободенюк Іван (8-В)

Комп'ютерна графіка
1 місце - Родіонов Дмитро (10-А),  Прокопюк Вікторія (7-В), Неселевська Софія (5-Б)
2 місце -  Приймак Дар’я (10-А), Демчук Юлія (10-А), Сторчак Діана (5-Б), Мартіян Андрій (5-Б)
3 місце - Кульшенко Богдан (10-А),  Мандейчук Дар’я (6-Б), Павлик Катерина (5-Б)

Програмування
1 місце - Кулівник Крістіна (11-Б), Коваленко Ігор (9-Б), Савчук Артем (8-Б)
2 місце - Гупало Тетяна (11-А), Слободенюк Іван (8-Б)

Інформаційно-комунікаційні технології
1 місце - Скрипка Анастасія (11-Б), Кракович Валентина (10-Б)
2 місце - Михайлюк Ярослава (11-Б), Павлюк Юлія (11-Б), Коваленко Анна (9-А), Савчук Артем (8-Б)
3 місце - Кроль Анастасія (11-Б), Деркач Юлія (11-Б),  Подопригорін Олександр (11-Б), Остапчук Олена (10-Б), Чурюков Максим (9-А), Шкатюк Нікіта (9-А), Гордієнко Ігор (9-А), Слободенюк Іван (8-Б), Ткаченко Вітлій (8-Б)
 

Login