Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Додатковий набір на вільні місця до 6-х класів відбудеться 27.12.2018р. Чекаємо Вас і ваших дітей об 11.00 у холі школи.
Детальніше...

07.12.18
Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського (5-Г клас)
Детальніше...

07.12.18
Районний конкурс патріотичної пісні «Сурми звитяги»
Детальніше...

05.12.18
Акція «Солодкий подарунок воїнам АТО»
Детальніше...

Всі новини »

Шкільні олімпіади з інформатики та інформаційних технологій

 »   »   »   »  Шкільні олімпіади з інформатики та інформаційних технологій

В рамках плану проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2013-2014 н.р. в спеціалізованій школі № 304 м. Києва відбулися олімпіади з інформатики та інформаційних технологій.

10 жовтня учні 8-11 класів продемонстрували свої знання та здібності з веб-дизайну , а учні 5-11 класів з комп’ютерної графіки.

21 жовтня відбулася олімпіада, в якій брали участь програмісти. 24 жовтня володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями продемонстрували учні 8-11 класів.

На жаль, активність була невисокою. Загалом в олімпіадах взяв участь 61 учень.






Переможцями визнано:
Web-дизайн
1 місце - Коваленко Ігор (9-Б)
2 місце - Нестеренко Єгор (8-В)
3 місце - Слободенюк Іван (8-В)

Комп'ютерна графіка
1 місце - Родіонов Дмитро (10-А),  Прокопюк Вікторія (7-В), Неселевська Софія (5-Б)
2 місце -  Приймак Дар’я (10-А), Демчук Юлія (10-А), Сторчак Діана (5-Б), Мартіян Андрій (5-Б)
3 місце - Кульшенко Богдан (10-А),  Мандейчук Дар’я (6-Б), Павлик Катерина (5-Б)

Програмування
1 місце - Кулівник Крістіна (11-Б), Коваленко Ігор (9-Б), Савчук Артем (8-Б)
2 місце - Гупало Тетяна (11-А), Слободенюк Іван (8-Б)

Інформаційно-комунікаційні технології
1 місце - Скрипка Анастасія (11-Б), Кракович Валентина (10-Б)
2 місце - Михайлюк Ярослава (11-Б), Павлюк Юлія (11-Б), Коваленко Анна (9-А), Савчук Артем (8-Б)
3 місце - Кроль Анастасія (11-Б), Деркач Юлія (11-Б),  Подопригорін Олександр (11-Б), Остапчук Олена (10-Б), Чурюков Максим (9-А), Шкатюк Нікіта (9-А), Гордієнко Ігор (9-А), Слободенюк Іван (8-Б), Ткаченко Вітлій (8-Б)
 

Login