Розклад дзвінків 2018-2019 н.р.
Детальніше...


Шановні батьки майбутніх першокласників!
Просимо слідкувати за інформацію щодо вступу до першого класу 2019-2020 навчального року на офіційних джерелах МОН та сайті школи після 15 січня 2019 року. Дату та час проведення «Дня відкритих дверей» буде висвітлено на сайті закладу та в найближчих до школи садочках. Слідкуйте за новинами на сайті.
З повагою, адміністрація школи
Детальніше...


Анкета для батьків здобувачів освіти 1-х класів
Детальніше...

11.02.19
Вітаємо Сусленка Матвія з перемогою у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій «ITalent» для дітей та учнівської молоді у номінації «Розробка гри»
Детальніше...

08.02.19
Вперше у спеціалізованій школі відбувся тиждень міжпредметних проектів
Детальніше...

Всі новини »

Тиждень початкової школи

 »   »   »   »  Тиждень початкової школи

План проведення тижня початкової школи
 

п/п

Дата

Захід

Виконавець

Клас

1.

Перший день

Повідомлення про початок тижня початкової школи.
Спортивні змагання «Козацькі забави»
3 урок
Класоводи
 Агаркова І.П., Левченко Є.В., Чугуй І.Г., Сокол І.А..
1-4 кл.
2 кл.
2. Виставка колажів присвячених реалізації проекту початкової школи «Гра – творчий процес» Класоводи 1-4 кл.
3. Інтелектуальний брейн-ринг «Найрозумніший» 3 урок Губарєва Д.В., Іщук Л.Р.. 3 кл.
4.

Другий день

Спортивні змагання «Козацькі забави»
2 урок
Агаркова І.П., Левченко Є.В., Чугуй І.Г., Сокол І.А.. 4 кл.
5. Виставка колажів «Свята класу»  Класоводи 1-4 кл.  
6. Предметний день «Математика. Логіка» олімпіада юних математиків
1 урок – 1 класи
2 урок – 4 класи
3 урок – 2 класи
4 урок – 3 класи
Оргкомітет по проведенню шкільних олімпіад 1-4 кл.
7. Інтелектуальний брейн-ринг «Найрозумніший» 3 урок Миколаєнко О.В.,
Гавриленко Т.М..
1 кл.
8.

Третій день

Предметний день «Англійська мова» олімпіада знавців англійської мови
1 урок – 2 класи
2 урок – 4 класи
4 урок – 3 класи
Оргкомітет по проведенню шкільних олімпіад 1-4 кл.
9. Інтелектуальний брейн-ринг «Найрозумніший»
3 урок
Кожуховська А.О., Рудковська Л.І.. 2 кл.
10.

Четвертий день

Проведення змагань «Лего конструювання»
1 урок – 1 класи
2 урок – 3 класи
3 урок – 2 класи
4 урок – 4 класи
Оргкомітет, Соколов В.А.  
11. Спортивні змагання «Козацькі забави»
3 урок
Агаркова І.П., Левченко Є.В., Чугуй І.Г., Сокол І.А.. 3 кл.
12. Педагогічна рада «Державний стандарт початкової школи» Заступник директора Сидоркін Є.М.,
Кожуховська А.О..
 
13. Інтелектуальний брейн-ринг «Найрозумніший»
5 урок
Рудковська Л.І., Красноцвєтова Л.В. 4 кл.
14. Предметний день «Інформатики» олімпіада інформатики
1 урок – 4А, 4Б класи
2 урок – 4В, 4Г класи
Дмитренко Т.М.
Шпаченко О.І.
4кл.
15.

П’ятий день

Нарада «Підведення підсумків тижня початкової школи» Голова МО Балан Г.І.    Класоводи 1-4 кл.    
16. Предметний день «Природознавства» олімпіада знавців природніх явищ.
1 урок – 3 класи
2 урок – 4 класи
3 урок – 2 класи
Оргкомітет по проведенню шкільних олімпіад  
17. Вручення грамот переможцям конкурсів 4 урок 1,2 класи
5 урок 3,4 класи
Садова О.С.  
Login