МАН-Юніор
З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, команда учнів школи взяла участь у конкурсі «МАН-Юніор» у номінаціях «технік-юніор» - 12 учнів 5-11 класів –координатор вчитель інформатики Соколов В.А., «історик-юніор» - 14 учнів 7-11 кл – координатор вчитель історії Каран В.В., «еколог- юніор» - 15 учнів 5 кл - координатор вчитель хімії Бородіна О.В.
Учні школи отримали 31 призове місце, всього взяли участь у всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН –Юніор» 41 учень нашої школи. Вітаємо переможців та учасників!
№ |
ПІ учня |
клас |
номінація |
місце |
1 |
Загородній Владислав |
9Б |
технік |
І |
2 |
Крупський Андрій |
9Б |
Технік |
І |
3 |
Садовенко Дмитро |
9Б |
Технік |
І |
4 |
Щепанкевич Софія |
9Б |
Технік |
І |
5 |
Григорець Олександр |
8А |
технік |
І |
6 |
Гордієнко Ігор |
8А |
Технік |
І |
7 |
Осичанський Дмитро |
6Б |
Технік |
І |
8 |
Давиденко Олександр |
11Б |
Технік |
ІІ |
9 |
Третякова Єлизавета |
6Б |
Технік |
ІІ |
10 |
Величко Нікіта |
8А |
Технік |
ІІ |
11 |
Фещенко Марія |
11Б |
Технік |
Учасник |
12 |
Станіславська Вероніка |
5А |
технік |
учасник |
|
Всього -12 |
І м-7 |
ІІм -3 |
учасн.-2 |
13 |
Мелащенко Олексій |
8А |
історик |
І |
14 |
Глушман Тетяна |
9Б |
історик |
І |
15 |
Григорець Олександр |
8А |
Історик |
І |
16 |
Гордієнко Ігор |
8А |
Історик |
І |
17 |
Величко Нікіта |
8А |
Історик |
І |
18 |
Загородній Владислав |
9Б |
Історик |
І |
19 |
Садовенко Дмитро |
9Б |
Історик |
І |
20 |
Гупало Тетяна |
10А |
Історик |
І |
21 |
Крупський Андрій |
9Б |
Історик |
І |
22 |
Щепанкевич Софія |
9Б |
Історик |
І |
23 |
Іглакова Анастасія |
6В |
Історик |
І |
24 |
Давиденко Олександр |
11Б |
Історик |
ІІ |
25 |
Вовк Анастасія |
11Б |
Історик |
ІІ |
26 |
Кушнір Владислава |
7Б |
Історик |
учасник |
|
Всього -14 |
І м-11 |
ІІм -2 |
учасн.-1 |
27 |
Гаврільченко Софія |
5В |
еколог |
І |
28 |
Харченко Варвара |
5В |
еколог |
І |
29 |
Сторожицький Роман |
5В |
еколог |
І |
30 |
Бондаренко Вадим |
5В |
еколог |
І |
31 |
Сусленко Матвій |
5В |
еколог |
ІІ |
32 |
Бєлік Даніїл |
5В |
еколог |
ІІ |
33 |
Князев Глеб |
5В |
еколог |
ІІ |
34 |
Могилянець Катерина |
5В |
еколог |
ІІ |
35 |
Ткаченко Максим |
5В |
еколог |
Учасник |
36 |
Пустовіт Валерія |
5В |
еколог |
Учасник |
37 |
Литвиненко Ярослав |
5В |
еколог |
учасник |
38 |
Сілкін Томаш |
5В |
еколог |
Учасник |
39 |
Негрій Анна |
5В |
еколог |
Учасник |
40 |
Шкот Вероніка |
5В |
еколог |
Учасник |
41 |
Ткаченко Федір |
5В |
еколог |
учасник |
|
Всього -15 |
І м-4 |
ІІм -4 |
учасн.-7 |
|